Ірина Янцо в дитинстві мріяла стати художником, не дивиться телевізор і вважає себе щасливою людиною

Бліц-інтерв`ю

Постать Ірини Янцо відома чи не кожному закарпатцю. Однак її зоряний чоловік, лідер гурту «Rock-H» – Віктор є ще більш впізнаваною постаттю. Тож як живеться дружині Віктора Янцо, які у неї мрії і творчі плани, як музична родина проводить свята і будні. Про це та інше Ірина Янцо розповіла  читачам zakarpatpost.net під час ексклюзивного інтерв’ю.

-Пані Ірино, скажіть, будь ласка, як бути дружиною відомої людини?

-Та як і невідомої, напевно. Ми одружилися ще до створення гурту, і різниці не відчуваю. Хіба почали на вулицях рідного міста іноді впізнавати, а так усе як раніше.

Ви сама – творча особистість. Чи співаєте?

-Співаю з дитинства, ми з Віктором познайомилися в хорі.

Ви знімаєтесь у кліпах чоловіка, є менеджером гурту. Чи важко для жінки займатися шоу-бізнесом?

-Я б краще назвала нашу роботу улюбленою справою і творчістю. А такою діяльністю займатися не буде важко нікому.

У Вас дві чудові донечки. Чи маєте достатньо часу для їхнього виховання?

– Концерти у нас переважно на вихідні і у свята, тому в будні маємо достатньо часу для дітей.

-Розкажіть про своїх дівчат. Ким вони мріють бути, як їх звати? І ким вам би хотілося, аби вони стали?

-Звати їх Марічка і Іванка. Обидві проявляють інтерес і до образотворчого мистецтва, і до музики, ми заохочуємо їх до творчості, навіть якщо натхнення велить розмальовувати стіни в домі.

 -Ви жінка. Маєте улюблені квіти? І чи дарує їх Вам чоловік?

-Якось нашу родину минула тема матеріальних подарунків, в тому числі і квітів. Набагато більше радості від спільної творчості і пережитих разом пригод.

-Якою є Ваша улюблена страва? Що найчастіше готуєте?

-Готуємо переважно традиційні закарпатські страви, при чому усією родиною.

 -Крім гурту «RockH» яку музику слухаєте?

-Відколи почали самі записувати пісні слухаємо багато різної музики, щоб переймати досвід професіоналів. Але треба ще більше.

  Чи дивитесь телевізор? Які улюблені передачі?

-Не маємо телевізора ще відколи одружилися. Спочатку я була проти, але згодом і Віктор зрозумів, що перегляд телепередач відбирає забагато часу. Іноді в гостях захоплено дивлюся рекламу.

Яким є найкращий відпочинок для Вас?

– Зміна діяльності. Наприклад, після тижня, проведеного вдома з дітьми для мене величезним відпочинком є концертна поїздка на вихідні.

Ким ви мріяли стати в дитинстві?

– У ранньому дитинстві – співачкою, пізніше – художником і кінорежисером. Але якщо мрія зміниться – я не перейматимусь, головне, щоб вона була.

Останній кліп «До сонця близько» ви зняли разом з Іваном Поповичем. Чому для зйомок було обрано саме Синевир? Чи острівець щось символізує?

– Спочатку ми хотіли, щоб група з інструментами була розміщена на вантажівці, яка їде гірським шляхом. А потім я запроонувала острівець посеред озера як додаткову локацію для зйомок. Згодом вона стала головною. Цей кліп ми робили дуже швидко, просто щоб до записаного треку був відеоряд. Але публіка сприйняла роботу неочікувано добре. Напевно співпало усе – і чудовий текст Петра Маги і хітова мелодія Івана Поповича (як і його участь у кліпі) і круте аранжування Остапа Панчишина з романтичними гітарними програшами і розкішні зйомки з квадрокоптера Андрія Олага, і звісно неймовірна краса озера Синевир та наших Карпат.

А який із кліпів вам подобається найбільше?

– Мені найбільше подобається кліп “Палиночка”. Напевно тому, що ми з режисером Ярославом Турківським витратили на підготовку та зйомки дуже багато часу та сил.

Вважаєте себе щасливою людиною? Яким бачите абсолютне щастя?

– Так, вважаю себе щасливою людиною. Бути щасливим – це особистий вибір.

-Щиро дякую за розмову. Творчої Вам наснаги, успіхів та нових цікавих робіт.

 zakarpatpost.net

 

Comments are closed.