Хто хоче створити «народну республіку» на Закарпатті?

[Total: 0    Average: 0/5]

На електронній пошті помічника російського президента Владислава Суркова знайдений документ про створення республіки на території Закарпаття.

Українські хакери «КіберХунта», які раніше заявили, що нібито отримали доступ і повністю контролюють листування у пошті помічника президента Росії Владислава Суркова, виклали «план дій» щодо дестабілізації ситуації на Закарпатті та надання регіону федерального статусу.

У документації йдеться про цілий план дестабілізації ситуації та автономізації Закарпаття. Його мали втілювати на місці закарпатські політики – нардеп Михайло Ланьо, екс-нардеп Іштван Гайдош та депутат облради Іван Чубирко (також представник «Відродження» та керівник місцевого Українського вибору, родич Віктора Медведчука).

Суть полягала у тому, аби розхитати ситуацію на Закарпатті за допомогою проросійського крила так званого русинського руху.

Слід зауважити, що як не парадоксально, але партія Відродження на Закарпатті (як і загалом по країні) входить у пропрезидентську більшість разом з Блоком Петра Порошенка, її представники мають ряд ключових позицій в області (заступник голови облради, бюджетний напрямок, тощо).

Група також повідомила, що наразі вони аналізують фрагменти листування Суркова з його помічником Карповим, який для конспірації підписує документи псевдонімом Павлов Микола Миколайович, повідомляється на сайті організації.

«У його пошті нами знайдені злочинні плани Путіна і його поплічників з продовження захоплення українських територій на західній Україні, в тому числі плани з дестабілізації політичного життя в Україні і проведення дострокових парламентських виборів», – йдеться у повідомленні.

Також, на сайті викладені документи, в яких, зокрема, прописані «невідкладні комплексні заходи» з дестабілізації політичного життя в Україні.

«Відповідно до отриманих рекомендацій і на основі представлених раніше матеріалів пропонується такий комплекс заходів, спрямованих на просування ідеї федерального статусу Закарпаття. Він передбачає організацію роботи в різних соціальних, політичних групах, структурах регіону з використанням провідних сил області», – йдеться документі з листування.

Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк заявив, що опубліковане українськими хакерами листування помічника президента Росії Владислава Суркова є справжнім.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. «Підтверджуємо правдивість документа, який виявили під час злому листування натхненника проекту «Новоросія», фактичного куратора російських терористичних банд «ЛДНР», одного з організаторів розстрілу «Небесної сотні» і «сірого кардинала» путінського режиму Суркова. Висновки робіть самі», – написав Шкіряк.

https://zakarpatpost.net

Comments are closed.