Зниклу на Берегівщині дівчинку знайшли в сусідньому селі

Співробітники Берегівського відділу поліції два дні шукали неповнолітню дівчинку, яку забрала подруга мами у сусіднє село Боржава. Лише за перший день правоохоронці здійснили більше сорока виїздів до всіх знайомих, яких змогли згадати родичі зниклої дитини.

До поліції звернулася мати 11-річної дівчинки та повідомила, що коли прокинулася зранку в своєму помешканні в Берегові, то не виявила вдома дитини. Правоохоронці одразу ж почали пошук малолітньої, зустрілися з однокласниками дівчинки, її вчителями, всіма знайомими дитини та її мами. Загалом було здійснено більше 40 виїздів за адресами потенційних свідків, які могли б знати про місце перебування дитини. Проте, знайти дівчинку вдалося лише на наступний день. Виявилося, що дитину забрала подруга її матері та відвезла до свого співмешканця в сусіднє село. Сама жінка пояснила, що вирішила забрати дівчинку, так як її мати перебувала в стані алкогольного сп’яніння , повідомляє zakarpatpost.net  відділ комунікації Закарпатської поліції.

Правоохоронці за даним фактом складуть протокол на матір за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні порушення, тобто невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей. Крім цього співробітники Берегівського відділу поліції ініціюють сьогодні, 26 жовтня, скликання комісії у справах дітей Берегівської міської ради для підняття питання перевірки соціально-побутових умов родини та, можливо, позбавлення батьківських прав матері дівчинки.

 zakarpatpost.net

Comments are closed.