Тримають усіх нас за дурнів!

Нардеп від Закарпаття Віктор Балога із сарказмом відреагував на завищені платіжки за тепло.

Ось яким постом на своїй сторінці у facebook поділився Віктор Балога:

«Дорогі друзі, якщо у рахунку за тепло ви побачили цифру, після якої хочеться потримати за горло якогось «реформатора», то по-перше, зберігайте спокій, по-друге, ні в якому разі не оплачуйте його. Бо це все – план «шатун». Платіжка помилкова і буде перерахована. Мета цієї «помилки» – примусити вас до участі у вуличних акціях, керованих з Кремля.

Інший випадок – вам нагрубив клерк в районній адміністрації, чиновник не видав вам якусь довідку бо у нього «обід», ви стикнулися з несправедливістю і корупцією. По-перше також зберігайте спокій, по-друге – йдіть у СБУ і пишіть заяву на «шатуна». Швидше за все – він працює на Кремль і хоче посіяти у вас невдоволення діями влади і тим самим розхитати ситуацію в державі.

І насамкінець. Якщо у вашому місті нечищені тротуари – негайно телефонуйте в СБУ. Швидше за все ваш двірник – агент Кремля і співучасник плану «шатун». Він спеціально погано робить свою роботу, щоб ви були не задоволені владою і пішли на Майдан.

Звичайно все це сарказм. Але він нічим не відрізняється від абсурдних заяв прем’єра, голови Нацбанку, Міністра внутрішніх справ. Ми просто не помітили, як абсурд став нормою життя для влади. Вони його продукують, не виключено, що вірять у нього, і думають, що цим можна нагодувати зубожілий народ. Вони таки тримають усіх нас за дурнів!», – наголосив Балога.

Нагадаємо читачам zakarpatpost.net, що платіжки за тепло з надмірно високими сумами, які днями отримали українці, були результатом помилки і будуть перераховані.

Про це під час засідання уряду в середу заявив віце-прем’єр Володимир Кістіон, який розбирався в ситуації за дорученням прем’єра Володимира Гройсмана.

У свою чергу Гройсман заявив, що ця помилка є дивною. “Коли дехто намагається розхитати ситуацію і нагнати істерію, з’являються платіжки з подвоєними, потроєними цифрами, нереальними абсолютно, завищеними … Я би просив, щоби таких помилок … відносно українських громадян не було”, – сказав він.

Гройсман закликав причетних принести вибачення і попередив їх, про жорсткі штрафи та кримінальну відповідальність за повторення таких речей.

У свою чергу міністр внутрішніх справ Арсен Аваков попросив скерувати ці матеріали в МВС, щоб там розібралися, “може це більше, ніж помилка”. Гройсман і Кістіон підтримали таку перевірку.

Міністр інформаційної політики Юрій Стець тим часом заявив, що “подібні помилки можуть призвести до втрати держави”. “Згідно того сценарію, про який говорилося і в медіа теж проговорювалося, мала бути після отримання подібних платіжок роздратованість суспільства, люди мали вийти надвір і призвести до подій, які, слава Богу, не стались в державі. Тому це не помилки. Треба дійсно провести розслідування МВС”, – сказав він.

https://zakarpatpost.net

 

Comments are closed.