На Мукачівщині чоловік украв шовдар

Співробітники кримінальної поліції Мукачівського районного відділення встановили осіб, які обікрали свого односельчанина та розшукали їх, повідомила zakarpatpost.net прес-служба Закарпатської ОДА.

До поліції Мукачівського району звернувся мешканець села Обава Мукачівського району та повідомив, що з горища підсобного приміщення невідомі викрали електроінструменти та шовдар.

Вжитими оперативно-розшуковими заходами працівники поліції встановили, що крадіжку скоїли двоє односельців потерпілого. Старшому з них 28 років, а меншому лише 16. Як з’ясувалося, вони серед ночі вилізли на дах будівлі по драбині, зламавши дошку, проникли до середини.

Підозрювані пояснили, що прийшли на горище на запах шовдаря, проте вже потрапивши всередину, вирішили взяти з собою і електроінструменти. Їх чоловіки хотіл продати.

Речові докази вилучено, вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу щодо них. За даним фактом розпочате кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України, тобто крадіжка.

zakarpatpost.net