Хто хоче поснідати в Ноєвому ковчезі?

Історії, які повчають нас жити гідно і чесно, часом виглядають неймовірно. Багато хто не вірить в їх правдивість. Однак є хлопці, які втілюють біблійні мотиви в життя.

Неймовірних розмірів Ноїв Ковчег побудували в американському штаті Колорадо. Таку громадину вдалося створити завдяки застосуванню сучасних методів деревообробки.
6

Готовий макет має довжину 155 метрів, ширину – 26 і висоту – 28 метрів. Єдиною компанією, яка взялася за такий складний проект, виявилася Colorado Timberframe.

Хлопці власноруч спроектували і побудували грандіозний дерев’яний каркас, використовуючи ультрасучасну пилораму і спеціалізовані верстати.

7

Цей монстр вже був визнаний найбільшою в світі каркасною дерев’яної структурою. На його будівництво витратили 7,300 кубометрів пиломатеріалу. Уяви собі футбольне поле. Ковчег більше його в півтора рази.
8

Його також можна виміряти в вантажівках з причепами – приблизно 500 штук. Штуковина біблійних масштабів складається з трьох рівнів для експонатів і ресторану на 1600 відвідувачів.

Він може вмістити величезну кількість божих тварюк – 5 тисяч пар. Хоча його творці планують приймати одночасно не більше 3 тисяч людей.

9

Проект обійшовся в 100 мільйонів доларів і півтора року життя творців. У хлопців з Colorado Timberframe були жорсткі терміни. Щоб справити вчасно, вони працювали в 3 зміни по 6 годин 6 днів на тиждень. Довелося навіть найнятий робочих з боку.
10

Без стрічкової пилорами навіть такі професіонали не впоралися б із цим завданням. Вона випилювати бруски перетином 60х60 см і довжиною до 12 метрів, необхідних для каркаса, пише “Бджола“.
11

CNC-верстат K2I допомагав випилювати в них необхідні для стикування отвори.
12

Ноїв Ковчег стане новим атракціоном у парку розваг Ark Encounter. Інвестори очікують, що він буде дуже популярним. Ніхто не захоче упустити можливість побувати в такому незвичайному ресторані.

zakarpatpost.net