Жінка продавала дворічного сина за 35 тисяч доларів

Надзвичайна подія сталася в місті Васильків, зловмисницю затримали поліцейські

У Київській області – чергова кричуща подія. Оперативники управління з боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, затримали 22-річну жительку міста Васильків, яка хотіла продати свого дворічного сина.

“З’ясували, що вона проживала разом з дитиною і зі своїм співмешканцем, вела аморальний спосіб життя. У сім’ї постійно відбувалися сварки, доходило навіть до рукоприкладства з боку чоловіка. І основною причиною конфліктів як раз ставала дитина. Тому жінка і вирішила її продати”, – повідомили в ГУ НП Київської області. Також ми з’ясували, що жінка нібито мріяла працювати танцівницею, а дитина їй заважала у реалізації цієї мрії. За виручені від продажу гроші вона хотіла реалізувати свою мрію.

За словами голови ГУ НП Київської області Дмитра Ценова, малюка зловмисниця оцінила в 35 тисяч доларів, після чого почала шукати клієнтів на “живий товар”. Знайшовши покупця, жінка наполягала, щоб угода відбулася якомога швидше. Крім того, вона хотіла переконатися, що сина їй не повернуть. “Сьогодні були проведені необхідні оперативні заходи і жінка була затримана в момент отримання грошей”, – розповіли в поліції Київщини.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 149 Кримінального Кодексу “Торгівля людьми”. Горе-матері загрожує до 15 років в’язниці з конфіскацією майна.

Comments are closed.