Гороскоп на 21 лютого 2018 року. Що сьогодні віщують зірки

Сьогодні зірки гороскопу будуть схиляти до швидких рішень, і в цьому таїться підступ.

З одного боку, добре, коли питання вирішуються на льоту, з іншого ж – дуже великий ризик похапцем зробити помилку, можливо навіть фатальну. Наприклад, сьогодні багатьом може здатися, що  розплутувати гордіїв вузол, набагато простіше його розрубати. З цієї причини чекати від оточуючих дипломатичності не варто, і якщо ви не хочете несподіваних конфліктів, постарайтеся заздалегідь приготуватися до можливої різкості опонентів. А краще взагалі уникайте будь-яких суперечок.

ОВЕН

При вирішенні будь-яких ділових питань не варто ризикувати. Не плануйте зустрічей, які можуть вас вимотати. Не виключене отримання винагороди за ваше терпіння і все те, що ви робили для інших людей раніше. Настав вдалий період для тих, хто хоче внести зміни в свій зовнішній вигляд або особисте життя.

ТІЛЕЦЬ

День пройде в спокійному темпі. Сил і енергії для досягнення намічених цілей цілком вистачить. Потрібно закінчити раніше розпочаті справи. Якщо у вас є бажання що-небудь придбати, то не відкладайте походи по магазинах. Це допоможе підняти настрій, не виключена покупка, яка сприятливо вплине на ваше подальше життя.

БЛИЗНЮКИ

День сприятливий для нових справ. Не розмінюйтесь по дрібницях, виберіть один напрямок і чітко дотримуйтесь його. Це вдалий час для нових знайомств, любовних пригод. Виступите ініціатором зустрічей з друзями, родичами, організуйте спільні розважальні заходи. Більше часу відводьте для прогулянок, поїздок на природу.

РАК

Відбирайте найважливіші справи і здійснюйте їх поступово. Постарайтеся не приймати те, що відбувається близько до серця. Можливо несподіване загострення матеріальних проблем, виникнення розбіжностей з коханими.

ЛЕВ

Зараз вдалий час для різних переговорів. Обставини будуть ставити перед вами то одну, то іншу задачу, на вирішення яких піде багато часу і сил. У любові справи йдуть набагато краще. Даний день розташовує до гармонійних відносин з коханою людиною.

ДІВА

Не плануйте занадто багато, залиште побільше часу для відпочинку. Дії або, навпаки, бездіяльність ділових партнерів можуть викликати у вас досаду. Але не намагайтеся що-небудь з’ясовувати чи доводити. Якщо немає термінових робочих питань, приділіть більше часу особистому життю.

ТЕРЕЗИ

Можна планувати важкоздійснювані справи. Будь-які переговори пройдуть на високому рівні. До нових пропозицій слід поставитися з усією серйозністю. Одне з них допоможе в реалізації вашої мети. Сміливо звертайтеся за порадою до друзів і родичів.

 СКОРПІОН

Зараз ви самі будете штучно створювати на своєму шляху труднощі, а потім мужньо їх долати. Через це можливі образи і докори з боку оточуючих. Більшою мірою це відноситься до взаємин в колективі. Колеги можуть навіть засудити вашу поведінку. Будьте обережні на дорозі.

СТРІЛЕЦЬ

Не турбуйтеся про поточні справи, навіть якщо вони йдуть не зовсім гладко. Матеріальні, професійні і домашні питання досить швидко зможуть вирішитися, якщо ви не будете піддаватися негативним емоціям. Слід утриматися від будь-яких спокус.

КОЗЕРІГ

Постарайтеся об’єктивно поставитися до себе і своїх можливостей. Вам може здатися, що зараз ви впораєтеся з будь-яким завданням. Але зірки не радять брати на себе занадто багато справ. Це може погано позначитися на вашому здоров’ї. У рішенні фінансових питань слід дотримуватися обережності.

ВОДОЛІЙ

На даному етапі ви можете перебувати в піднесеному настрої і будете сповнені благих намірів. Багато часу можуть забрати побутові питання. Але це будуть приємні клопоти, які до того ж налаштують вас на позитивний лад.

РИБИ

Навряд чи сьогодні відбудуться грандіозні події, які перевернуть ваше життя. Але позитивні зрушення намічаються. Особливо ви зможете досягти успіху в справах, пов’язаних зі спілкуванням, встановленням контактів і домовленостей. Якщо у вас є великі борги, постарайтеся їх віддати.

zakarpatpost.net