За скільки на Закарпатті можна купити автомобіль?

Зараз без машини, як без рук – важко. Утім ціни на транспортні засоби досить високі.

Тож за скільки в Ужгороді можна купити автомобіль?

Про це та інше у прес-центрі газети «НЕДІЛЯ» розповіла головний редактор газети «Закарпатські оголошення» Мар’яна КРАВЧУК.

— Який найбільший раритет продавали через газету? Нові машини продають?

— Продають усякі. Зараз машин дуже багато, при чому – різних. Це і з автосалонів, й із-за кордону, і старі вживані вітчизняні. Ціни – також на всі смаки.

Ринок дуже перенасичений автомобілями на словацьких номерах, продається багато сільськогосподарської техніки, запчастин.

Серед транспортних засобів найбільшим попитом користуються мікроавтобуси, купують закарпатці переважно «Mercedes». Такі автомобілі, згідно з нашими даними, можна придбати за 9-60 тисяч євро. Також продаються різні моделі «FIAT» (ціни  – від 40 до 250 тисяч гривень), «Volkswagen» (від 66 до 650 тисяч гривень), «Ford» ( від 30 до 300 тисяч гривень), «BMW»  (від 34 до 540 тисяч гривень).

Але тут треба враховувати і вік, і стан, і модель машини, і комплектацію, і багато інших не менш важливих чинників, які впливають на вартість.

Є серед оголошень і раритетна «Чайка», і «Запорожець» 1984 року випуску. Та їхні господарі назвати ціни не забажали.

Дуже багато продають ВАЗів. Найстаріший з них  1981 року випуску, найновіший – 2000-го. Купити старого радянського «Жигуля» на ходу можна навіть за 10 тисяч гривень.

 zakarpatpost.net