Завдяки «гострому язику» Москаль очолив рейтинг серед голів ОДА за рівнем відповідальності
![](https://zakarpatpost.net/wp-content/uploads/2018/03/Реклама-Робота2.jpg)
За даними «Слова і діла», загалом Г.Москаль виконав 62 відсотки своїх обіцянок, ще 15 відсотків – у процесі виконання.
Як ідеться на веб-порталі, мета моніторингу – дотримання принципу відкритості влади та підзвітність політиків і посадових осіб органів державного управління звичайним громадянам.
Перша п’ятірка рейтингу виглядає так: Геннадій Москаль (голова Закарпатської ОДА), Юлія Світлична (голова Харківської ОДА), Микола Клочко (голова Сумської ОДА), Юрій Ткаченко (голова Черкаської ОДА) та Костянтин Бриль (голова Запорізької ОДА).
![](https://zakarpatpost.net/wp-content/uploads/2017/11/%D0%9D%D0%B5%D0%B4%D1%96%D0%BB%D1%8F-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B0.jpg)