Якою буде сьогодні, 11 березня, погода на Закарпатті. Чому цього дня чоловіки цуралися красивих жінок?

Сьогодні на Закарпатті дощитиме.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +6, удень – +10 градусів. З ранку до самого вечора  небо буде вкрите хмарами. Без опадів.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +5, удень – +9 градуси. Протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. З ранку буде йти дрібний дощ, який припиниться тільки ввечері.

У Волівці – +3 уночі і  +7 градусів удень. Весь день у Воловці буде хмарним. Ввечері, можливо, пройде дрібний дощ.

У Сваляві – +4 уночі і  +8 градусів удень. Протягом усього дня у Сваляві буде триматися хмарна погода. Дрібний дощ йтиме весь день і не припиниться до самого вечора.

У Тячеві нічна температура становитиме +6, денна – +10 градусів. Весь день у Тячеві буде хмарним. Вранці, можливо, пройде дрібний дощ, який ближче до середини дня повинен закінчитися. Більше опадів не очікується.

У Перечині – нічна температура становитиме +6, денна – +10. У Перечині протягом усього дня погода буде похмурою. Більша частина дня пройде без опадів, а ближче до вечора очікується дрібний дощ.

У Великому Березному – вночі +4, удень – +8 градусів. У Великому Березному хмарна погода буде триматися до самого вечора. Без опадів.

У Берегові та Виноградові – вночі – +6, удень – +10.  Протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі  +3, вдень – +7 градусів. З ранку до самого вечора у Міжгір’ї небо буде вкрите хмарами. У другій половині дня очікується дрібний дощ, який йтиме до самого вечора.

У Рахові буде уночі +2, вдень температура підніметься до +5 градусів. У Рахові хмарна погода буде триматися до самого вечора. Майже весь день мине без опадів, тільки ближче до вечора може розпочатися дрібний дощ.

11 березня відзначається день пам’яті святого Порфирія, єпископа Гизського. Колись погоду у цей день визначали по вітру: якщо вітер подме з півдня чи з південного заходу, слід чекати швидкого потепління.

Вважалося, що раніше молоді чоловіки 11 березня обходили десятою дорогою красивих жінок, у яких, згідно з переказами, вселялися потвори. Вони могли спокусити хлопців, заманити їх у ліс і забрати силу або вбити. Також день 11 березня відомий як Пташиний день, оскільки птахи прилітали з вирію та починали вити гнізда. Але говорили: «Не варто вірити ранній весні – ще повернуться морози і посіви знищать».

zakarpatpost.net