Для чого на Закарпаття їде Гройсман?

За попередніми планом візиту, інформують джерела, Володимир Гройсман окрім Ужгорода має відвідати село Бобовище, що під Мукачевом, де на власні очі переконатися у перспективах виноробства на Закарпатті, а також фактично запустити ремонт дороги до КПП “Тиса”, що в Чопі.

Про це повідомляє Mukachevo.net з посиланням в уряді та Закарпатській ОДА. Більше того, візит прем’єра на Закарпаття значиться у офіційних заходах керівництва області на п’ятницю, 11 травня.

Наразі очікується прибуття в область працівників УДО.

Зауважимо, що візит прем’єр-міністра готувався останні кілька тижнів, та як стверджують джерела в Закарпатській ОДА, вже одного разу переносився, адже мав відбутися ще минулого тижня.

Пікантності візиту Гройсмана на Закарпатті додає той факт, що між ним та головою ОДА Геннадієм Москалем є певні непорозуміння. Дехто в оточенні як голови Закарпатської ОДА, так і прем’єра, описує як конфлікт.

До слова, також незабаром має відбутися візит на Закарпаття і Петра Порошенка, який має особисто відкрити у 20-х числах травня Бескидський тунель через Карпати.

zakarpatpost.net