Погода на Закарпатті на сьогодні, 4 червня. Народні передбачення, повір’я

Сьогодні на Закарпатті очікуються грози.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +15, удень – +27 градусів. Погода буде ясною, тільки ввечері на небі з’являться хмари. Ввечері, можливо, пройде дощ із грозою.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +11, удень – +26 градусів. Похмурій ночі на зміну прийде ясний ранок та день, хмари на небі з’являться лише ввечері. Без опадів.

У Воловці – +9 уночі і  +23  градуси удень. Ясному ранку прийде на зміну хмарна погода, яка утримається у Воловці до самого вечора. Більша частина дня пройде без опадів, а ближче до вечора очікується дощ із грозою.

У Сваляві – +10 уночі і  +25 градусів удень. У Сваляві день з самого ранку обіцяє бути ясним, а ввечері погода буде хмарною. Більша частина дня пройде без опадів, а ближче до вечора очікується дощ із грозою.

У Тячеві нічна температура становитиме +13, денна – +26 градусів. Вранці у Тячеві розпогодиться, досвіткові хмари зникнуть та до кінця дня більше не з’являться. Без опадів.

У Перечині – нічна температура становитиме +15, денна – +27. Ранок у Перечині буде безхмарним, та майже весь день небо буде залишатися ясним, тільки ввечері з’являться перші хмари. Ранок і день пройдуть без опадів. Увечері можливий дощ із грозою.

У Великому Березному – вночі +10, удень – +26 градусів. В цей день хмар на небі не буде тільки вночі, а з ранку й до самого вечора у Великому Березному буде зберігатися похмура погода. Ввечері, можливо, пройде дощ із грозою.

У Берегові та Виноградові – вночі – +14, удень – +28. Протягом усього дня погода була похмурою. Удень пішов дощ із грозою, проте ще до вечора він скінчився та більше у цей день не розпочнеться.

У Міжгір’ї – уночі  +7, вдень – +23 градуси. Ввечері небо, що залишатиметься у Міжгір’ї ясним майже увесь день, затягнеться хмарами. Без опадів.

У Рахові буде уночі +9, вдень температура підніметься до +20 градусів. Ясна погода протримається у Рахові зовсім недовго в ранковий час, а вже вдень небо вкриється хмарами. Увечері йтиме дощ із грозою.

4 червня відзначається день пам’яті мученика Василиска. Цей день у давні часи вважався солов’їним днем. Наші пращури ходили слухати спів солов’я, вважали, що “хороший ранок зі співу птахів розпочинається”. Якщо на Василиска соловейко співає всю ніч, то день погожий буде. А якщо у цей день добре пахне жимолостю – на дощ. 4 червня наші пращури слідкували за комахами: якщо масово з’являлись павуки і ґедзі – до урожаю огірків. На хороший урожай вказували і сильні роси.

Народні прикмети на 4 червня

  1. Якщо в цей день з’явиться велика кількість оводів і павуків – значить, вдасться зібрати хороший урожай огірків
  2. Сильна роса вранці 4 червня – чекай багатого врожаю
  3. Часті тумани – чекай грибного літа
  4. Вночі 4 червня соловей заспівав – прикмета того, що погода буде гарною, без дощів.

zakarpatpost.net

Comments are closed.