Погода на Закарпатті на сьогодні, 14 червня. Народні передбачення, повір’я

[Total: 0    Average: 0/5]

Сьогодні на Закарпатті знову очікуються дощі і грози.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +17, удень – +22 градусів. Весь день буде хмарним. Вранці очікується дрібний дощ, який вдень набере силу, але ближче до вечора почне стихати.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +15, удень – +23 градуси.  Хмарна погода протримається увесь день. Вранці очікується дощ, після обіду – дощ із грозою, ближче до вечора – дрібний дощ.

У Воловці – +13 уночі і  +18  градусів удень. У Воловці протягом усього дня погода буде похмурою. Дрібний дощ, який вдень прийде на зміну дощу із грозами, продовжуватиме йти до пізнього вечора.

У Сваляві – +14 уночі і  +20 градусів удень. Хмарна погода протримається у Сваляві увесь день. Вранці очікується дощ із грозою, удень – дрібний дощ, який до вечора піде ще сильніше.

У Тячеві нічна температура становитиме +17, денна – +24 градуси. У Тячеві протягом усього дня погода буде похмурою. Протягом усього дня очікується дощ із грозою.

У Перечині – нічна температура становитиме +17, денна – +22. Весь день у Перечині буде хмарним. Вранці очікується дощ із грозою, удень – сильний дощ, який протягом тієї половини дня, що залишилася, буде поступово слабшати.

У Великому Березному – вночі +15, удень – +21 градус. З ранку до самого вечора у Великому Березному небо буде вкрите хмарами. Увесь день йтиме сильний дощ, який удень може посилитися, але до вечора почне слабшати.

У Берегові та Виноградові – вночі – +16, удень – +22. Хмарна погода протримається увесь день. З самого ранку йтиме дощ із грозою, під вечір його змінить дощ.

У Міжгір’ї – уночі  +12, вдень – +19 градусів. У Міжгір’ї хмарна погода буде триматися до самого вечора. Вранці та вдень йтиме дощ із грозою, ввечері очікується дрібний дощ.

У Рахові буде уночі +12, вдень температура підніметься до +21 градуса. З ранку до самого вечора у Рахові небо буде вкрите хмарами. З ранку і до пізнього вечора йтиме дощ із грозою.

У цей день вшановується пам’ять мучеників Устина Філософа і Харитона. У народі помітили, якщо в цей день довго кує зозуля – очікується тепла погода без холодного ранку. Ранок цього дня мав для селян велике значення – по ньому визначали урожай: гарний ранок на Устина – гарний налив жита; дощ, похмуро – урожай на льон і коноплі. Для 14 червня існує красива сімейна традиція: вечір цього дня слід провести наодинці з коханою людиною, тоді у сім’ї буде щастя.

zakarpatpost.net

Comments are closed.