Закарпатський дизайнер розповіла, як правильно використовувати білий та чорний колір в інтер’єрі

Кожному з нас хочеться , аби в домі було і гарно, і комфортно, аби все помістилося і щоб не було зайвих меблів, аби ремонт обійшовся недорого і при цьому щоб житло потім хотілося  показати  іншим, пише закарпатська газета «НЕДІЛЯ».

Тож які зараз модні тенденції в оформленні інтер’єрів, який дизайн можна вважати унікальним, як облаштувати крихітну кухню чи балкон, як створити в будинку заспокійливу і затишну атмосферу?

Про це та інше у прес-центрі закарпатської газети «НЕДІЛЯ» розповіла дизайнер інтер’єру Оксана МАЛЕШ з Ужгорода.

Чи є якість кольори, які зараз у моді, скажімо, для стін чи меблів?

Щороку найвідоміша організація в області кольору Pantone, до складу якої входять провідні європейські колористи, визначає колір року. У минулому році це був greenery – зелений. Тепер же – ультрафіолет. Загалом світова тенденція сьогодні – поступовий відхід від пастелі, до якої ми звикли останнім часом  і впускання у особистий простір яскравих насичених глибоких барв. Колористи всього світу вважають, що наше сучасне рухливе життя повинно переходити і в інтер’єр. Як один із варіантів – динамічний колір. Крім ультрафіолету в цьому році у тренді  темно- бірюзовий, синьо-зелений,червоний, темно-синій, чорний, яскраво-жовтий, яскраво-помаранчевий, тобто всі виразні кольори.

Біле і чорне в інтер’єрі. Що означають ці кольори і що ними можна підкреслити. І чи часто облаштовуєте житло у яскравих кольорах, наприклад, у червоних тонах.

Білий для мене – це як чистий аркуш паперу. Якщо додати до нього яскравих кольорів,  інтер’єр можна змінювати за своїм настроєм, своїм бажанням. Білий додає повітря, простору, а чорний – це глибокий колір, досить такий аристократичний і важкий. Чорний колір в інтер’єрах квартир я люблю більше в деталях, а не в об’ємах. Але якщо мова йде про кафе чи ресторан, то чорний гарно виглядає і додає приміщенню вишуканості, якоїсь шляхетності, шику. Червоний колір досить суперечливий. У інтер’єрі він досить важкий для сприйняття. Ну а взагалі чорно-білі інтер’єри я не люблю. Наше життя настільки багатогранне, багате на відтінки, що робити його чорно-білим не варто.

zakarpatpost.net