Чому закарпатські чоловіки шукають шіковних жінок, а жінки – здорових чоловіків

Зараз, у епоху Інтернету, здається, закарпатці навіть знайомляться, не виходячи з дому, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Справді, багато хто  заводить віртуальні романи і шукає партнера через соціальні мережі. Але не всі. Дехто вважає, що  найміцніші стосунки можна зав’язати лише старим перевіреним способом – через газету. І до таких послуг вдаються тисячі закарпатців. За 18 років існування «Клуб знайомств» газети «Закарпатські оголошення» поєднав долі вже десятків тисяч наших земляків.

Отже, спробуємо проаналізувати як же знайомляться мешканці нашого краю.

Великим попитом серед наших жінок користуються іноземні наречені. На їхні поштові скриньки надходить найбільше повідомлень, причому – від молодих дівчат. Що цікаво, дружин серед українок шукають здебільшого чехи, угорці, німці, американці та турки.

Багато охочих знайти серед закарпатців  другу половинку і серед мешканців інших областей України. Та все ж найбільше оголошень власне закарпатських.

Цікаво, що чоловіки звертаються до «Клубу знайомств» газети «Закарпатські оголошення» набагато частіше, ніж жінки. Вік бажаючих знайти друга чи подругу, чоловіка чи  дружину надзвичайно різноманітний. Є між оголошеннями і від 18-річних дівчат, і від 24-річних хлопів, і від 60-річних жінок та 70-річних чоловіків. Як кажуть, вік закоханим не підвладний. У загальному найчастіше шукають пару чоловіки двох категорій: 40-річні (від 36 років) та 70-річні (від 65 років). Серед жінок тенденція трохи інша. Там найактивніше  починають шукати партнерів 30-річні та 60-річні.

За інформацією газети «Закарпатські оголошення», найчастіше причиною для знайомства закарпатці вказують створення сім’ї,  лише зрідка і то переважно серед літніх людей  їх цікавить дружба, спільні прогулянки, задушевні розмови. Найбільше прагнуть  відшукати партнера самотні краяни, які ще ніколи не мали родини,  на другому місці – розлучені, на третьому – вдови і вдівці.

Якими рисами мають бути наділені дружини самотніх закарпатців.

Найважливіша риса, яку цінують наші чоловіки – це відсутність шкідливих звичок. Також жінки мають бути добрими господинями, мати приємну зовнішність, не мати схильність до зайвої ваги, повинні любити дітей і бути готовими на переїзд. Часто серед головних якостей ідеальної супутниці життя наші земляки вказують наявність почуття гумору, охайність, сексуальність, вміння смачно готувати.

У багатьох оголошеннях газети «Закарпатські оголошення» також зазначено, що жінка може бути з дитиною, а дехто ще й ставить умову – подальше народження спільних дітей. Усе частіше закарпатські представники сильної статі серед вимог до претенденток на місце у своєму серці вказують, що вони повинні мати спокійний характер та не бути сварливими. Також дехто зазначає, що майбутня дружина неодмінно повинна бути працьовитою, здебільшого коли вказана сільська місцевість.

Окремі чоловіки шукають жінку за спільним віросповіданням. Найчастіше така вимога є у православних.

Пишучи про себе, дехто вказує знак Зодіаку. Найбільше таких серед Тельців та Козерогів. Описуючи власні принади закарпатці роблять акцент на своїй забезпеченості житлом, фінансовій стабільності. Багато хто вказує ще й вагу та зріст.

Жінок найбільше цікавлять представники сильної статі, які не вживають алкоголь, не мають судимостей,  є фінансово незалежними та порядними. Нерідко серед оголошень є й такі, у яких наші землячки бажають знайти лише військових женихів, або несерйозних просять взагалі їх не турбувати.

Не подовбаються закарпаткам і жадібні наречені. Серед головних якостей ідеального чоловіка: вірність, щирість, щедрість, уміння кохати та цінувати партнера.

Цікаво, що вага, наявність дітей та житла у майбутнього супутника життя  для наших жінок майже не мають ніякого значення.

Що ж стосується власних переваг, то закарпатки найчастіше вказують приємну зовнішність, наявність помешкання, освіченість, доброту та  хазяйновитість.

І найприємніше, що завдяки «Клубу знайомств» газети «Закарпатські оголошення» постійно створюється багато міцних родин. Про це свідчать листи з подяками від тих, кому газета допомогла знайти близьких людей та справжнє сімейне щастя.

zakarpatpost.net