Не проіндексувавши пенсії, влада залишає пенсіонерів вмирати з голоду – політик

Влада залишила пенсіонерів вмирати з голоду, незаконно відклавши індексацію пенсій на два місяці.

Таку заяву в ефірі програми “Хто кому Рабинович” на телеканалі “112 Україна” зробив лідер партії “За життя” і народний депутат Вадим Рабинович, пише  OBOZREVATEL.

“Є закон України, в якому сказано, що пенсія має бути проіндексованою. Пенсіонери, які і так пограбовані, повинні хоча б мати можливість вижити. Але уряд цього не робить, залишаючи пенсіонерів вмирати із голоду. І нікого за це не карають!” – обурився політик.

Він також зазначив, збільшення мінімального стажу для виходу на пенсію – це чергова спроба перетворити українців на рабів, вимушених працювати “з ранку до вечора”.

Вадим Рабинович

Лідер партії “За життя” також вважає неприпустимим, що українські чиновники виписують собі мільйонні премії та одночасно з цим піднімають тарифи на комунальні послуги для простих українців.

“Якими потрібно бути покидьками, щоб виписувати собі премії в десятки мільйонів доларів і при цьому піднімати тарифи для населення?! Коболєв (глава НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв, – ред.) заявив, що не зберігає гроші на рахунках в Україні і перевів премію в 8 мільйонів доларів мамі до Сполучених штатів. Тобто він перевів гроші в штати, щоб їх не конфіскували. Рева (міністр соціальної політики України Андрій Рева, – ред.) нещодавно сказав, що завдяки індексації, пенсія може вирости на 18,5%. Ось тільки проіндексувати ці пенсії уряд, порушуючи законодавство, забув. У результаті і без того жебраків пенсіонерів залишили ще на два місяці без індексації”, – підсумував Вадим Рабинович.