Гороскоп на 24 січня 2019 року. Передбачення для всіх знаків Зодіаку

Сьогодні зірки гороскопу обіцяють хороший день для того, щоб швидко і хоча б в загальних рисах закінчити всі розпочате, до чого ви йшли останнім часом.

Навряд чи все, за що ви нині візьметеся, буде зроблено на п’ять з плюсом, але на тверду «четвірку» – цілком.

Через квапливість ви можете зробити чимало помилок і промахів, проте в цілому зумієте утримати ситуацію під контролем і направити її в потрібне вам русло. Секрет успіху цього дня простий: практичність, практичність і ще раз практичність. Решта додасться.

ОВЕН

Сьогодні Овен може на повному серйозі захопитися якимись фантастичними ідеями та планами. Дещо з цих задумів, можливо, виявиться цікавим.

Але в цілому Овну дуже не заважає бути трішки реалістичнішим. Не занадто захоплюйтеся фантазіями, а тим більше – складними схемами. Виберіть що-небудь простіше, і буде вам щастя!

ТЕЛЕЦЬ

Сьогодні Тельцю не завадить розгребти завали в особистих справах. Вам слід все гарненько обміркувати, без жалю відкинувши те, в чому не видно перспектив. І навпаки – поставити на перший план ті проекти, де шанси домогтися успіху максимальні. Цим справах Тельцю і потрібно присвятити день. Головне, не ускладнювати ситуацію: секрет вашого успіху – в рішучості і простоті.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні у Близнюків є непогана можливість реалізувати якісь зі своїх екстравагантних задумок. Ну, а якщо таких задумів у Близнюків немає, саме час їх отримати з тим, щоб спробувати швиденько втілити в життя. Не факт, звичайно, що все пройде ідеально гладко, але шансів на успіх в таких справах набагато більше звичайного!

РАК

Сьогодні  якщо з самого ранку з вух Рака почне йти пар, не лякайтеся – це від надлишку енергії. Активність Рака в цей день буде така висока, що він зможе якщо і не перевернути гори, то хоча б не залишати недороблених справ. Нині у Рака на повний зріст прокинеться ще одна якість: рішучість в думках і вчинках. А ось тактовність в цей день, навпаки, міцно засне.

ЛЕВ

Сьогодні обставини будуть раз по раз підганяти і квапити Льва. Весь день обіцяє пройти в різноманітних клопотах і турботах. Втім, здебільшого клопоти обіцяють бути позитивними, і зусилля Льва не пропадуть даремно. А от щодо того, щоб розслабитися і зайнятися собою – такий шанс Льву випаде тільки ближче до вечора.

 ДІВА

Сьогодні ніщо не буде виходити у Діви краще, ніж питання, пов’язані з організацією і плануванням. Плани, складені в цей день, будуть відрізнятися простотою і ефективністю. Жодна деталь не вислизне від уваги Діви! Єдине, чого їй слід уникати, так це зайвої прискіпливості. Навіть невелика недбалість може викликати у Діви якщо і не бурю, то, як мінімум, бажання побурчати.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні  Терези будуть страждати не стільки від нестачі дипломатичності, скільки від повної її відсутності. В їх судженнях раз у раз буде прослизати нещадна різкість. І неважливо, що критичну думку Терезів буде обґрунтовано, а слова переконливі. Про самолюбство оточуючих забувати все-таки теж не варто, інакше день може пройти в нескінченних (і абсолютно безглуздих) конфліктах.

СКОРПІОН

Сьогодні Скорпіону найкраще взятися за давно назрілі домашні справи, які відкладалися до кращих часів. Вважайте, що ці «кращі часи» вже наступили! Зірки гороскопу схиляють Скорпіона діяти швидко, чітко і ефективно. Можна, наприклад, нарешті взятися за ремонт або хоча б зробити в квартирі давно намічену перестановку.

СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні Стрілець може знайти масу застосувань своїм різноманітним талантам. Справи в цей день будуть вдаватися йому значно легше звичайного, а знайдені рішення – відрізнятися дотепністю, простотою і ефективністю. А ось в спілкуванні з оточуючими Стрільцю не завадить стежити за своєю мовою, оскільки наслідки його дотепних зауважень можуть завдати неприємностей не тільки оточуючим, але і йому самому.

КОЗЕРІГ

Сьогодні Козерогові не заважає як слід зайнятися своєю бухгалтерією, і це стосується не стільки роботи, скільки власного гаманця. Козеріг зможе остаточно переконатися в тому, що гроші люблять рахунок. Розумний розподіл коштів дозволить йому викроїти гроші на бажані покупки і разом з тим уникнути зовсім вже непотрібних витрат.

ВОДОЛІЙ

Сьогодні Водолію варто пам’ятати, що зі словами потрібно бути обережнішим. Невгамовне прагнення до прямоти, яке охоплюватиме Водолія в цей день, можливо, і гідне поваги, але можливо, все ж не варто різати в очі оточуючим правду-матку? Як би потім не довелося пошкодувати про це. Та й помилитися можна легко.

РИБИ

Сьогодні життя буде чекати від Риб рішучості і чіткості, а ось самі Риби цих якостей в собі власне відчувати і не будуть. Принаймні, всього цього їм буде сильно не вистачати. Необхідність приймати в цей день будь-які рішення буде дратувати і пригнічувати Риб. З цієї причини нині краще не будуйте ніяких серйозних планів і, по можливості, відкладіть справи на потім.

zakarpatpost.net

Comments are closed.