Худенька вівчарка ледве стояла на лапах… Господарі залишили її, а вона чекала їх дуже довго

Нещасну тварину кинули господарі, а вона три місяці просиділа на тому місці, де її залишили.

У виснаженої і худий собачки вже не було сил стати на лапи… В такому стані кинуту вівчарку побачила волонтер Влада Руденко. Вона знайшла її біля бази відпочинку «Робінзон» у Черкасах, інформує Ukr.Media.

Виявляється, нещасну тварину кинули господарі, а вона ціле літо просиділа на тому місці, де її залишили. Віддана собака чекала, що улюблені люди за неї повернуться, але минуло кілька місяців, а ніхто так і не з’явився.

Влада згадує, що почула про цю собаку ще на початку літа. Вона навіть не звернула увагу на публікацію, подумавши, що вівчарка просто загубилася і її напевно шукають власники.

Але час минав, а за твариною ніхто не приходив. Так і оголошення про собаку в мережі більше не з’являлися, тому дівчина заспокоїлася, подумавши, що вихованку вже знайшли. Яке ж було здивування дівчини, коли вона знову побачила пост про ту ж саму вівчарку у вересні. Виглядала вона вже не так добре, як раніше – бідолаха сильно схудла і була знесилена.

Влада вирішила допомогти тварині. Вона вирушила на те місце, де мешкала собачка. Коли вона побачила її наживо, то зрозуміла, що вона виглядає ще гірше, ніж на фотографіях. Коли дівчина з іншими волонтерами підійшли до бідоласі, вона навіть на лапи не могла піднятися.

Місцеві жителі, які бачили собаку, казали, що вона весь час сидить на тому місці, де її кинули, йдучи на річку Дніпро лише для того, щоб попити водички. Крім того, вона була в нашийнику.

Влада зайнялася лікуванням собаки, звернувшись за допомогою до небайдужих людей, адже на аналізи і обстеження тварини була потрібна чимала сума грошей.

На цю історію відреагували багато людей. Хтось допоміг матеріально, а хтось приніс великі килими для утеплення собачої будки.

Собака реагує тільки на «моя зайка», тому поки що Влада кличе її саме так. Вівчарка залишиться у дівчини до тих пір, поки повністю не пройде реабілітацію і не видужає. Потім можна буде шукати для собаки новий будинок.

Дуже хочеться, щоб малюку більше ніколи не довелося страждати!

zakarpatpost.net