Під забороною: речі, які впевнена у собі жінка не потерпить у відносинах

Що відрізняє впевнену в собі жінку від невпевненої? Впевнена не чіпляється за провальні відносини. Вона виробила критерії здорового партнерства. Дізнайтеся, які речі вона не потерпить у відносинах з чоловіком.

Впевнена в собі жінка ніколи не матиме токсичні відносини. Справа в тому, що вона знає, чого хоче від другої половинки. І ми зараз говоримо не про матеріальні блага. Скоріше, це історія про цінності і про те, що така жінка вміє вибудовувати особисті межі. Чого вона терпіти не буде ніколи?

Неповага до неї

Її самооцінка пройшла довгий шлях становлення, тому вона не потерпить грубого ставлення, неприємних слів на свою адресу, принижень, рукоприкладства. Чоловік, який спробує порушити це правило, стане колишнім раз і назавжди, інформує Ukr.Media.

Фальшиві виправдання

Впевнена в собі жінка дає право на помилку чоловікові. Вона сама знає, що не помиляються тільки мертві. Але якщо чоловік не усвідомлює і не визнає своєї помилки, намагається її безглуздо виправдати – тоді він із сильною жінкою не буде ніколи.

Контроль її життя

Жінка з адекватною самооцінкою ніколи не вплутається в співзалежні відносини. Будь-які спроби її контролювати не увінчаються успіхом. Для неї важливо залишатися вільною у відносинах. І це не говорить про те, що у неї буде багато інших партнерів або вона не буде рахуватися з думкою свого чоловіка. Мова йде про те, що вона залишиться собою у відносинах.

Невміння тримати слово

Пустослову не знайдеться місця в серці впевненої жінки. Просто вона сама серйозно ставиться до своїх обіцянок. Якщо чоловік не тримає слово, він не буде поруч з нею.

Зради

Жінка з адекватною самооцінкою не потерпить зраду і зрадництво. У чоловікові вона цінує чесність. Якщо він хоче бути з іншою, тоді нехай відкрито про це скаже.

Маніпуляції

Обман і маніпуляції, бажання домінувати над нею зазнають фіаско. Чоловік, який це затіяв залишиться ні з чим.

Погане поводження зі слабкими

Впевнена в собі жінка добре ставиться до слабких людей або нижчих за статусом. Якщо її чоловік буде проявляти до слабких неповажне ставлення, вона не потерпить цього. В її картині світу кожен заслуговує на повагу: будь це двірник, вуличний художник або одноокий кіт.

zakarpatpost.net