Чому закарпатські чоловіки шукають дружин, які не зраджують

У добу Інтернету закарпатці активно знайомляться через газету. Завдяки рубриці «Клуб знайомств», що в газеті «Закарпатські оголошення», вже тисячі людей знайшли свою долю і зараз щасливі зі своєю другою половинкою.

Тож хто зараз найбільш активно шукає партнера? Як розповіли у газеті «Закарпатські оголошення», найчастіше шукають жінок чоловіки. Від них приходить у 3-4 рази більше оголошень.

А що закарпатці хочуть бачити у своїй обраниці?

Передусім для чоловіків має серйозне значення, аби супутниця не була сварливою, аби була ніжною, спокійною, психічно врівноваженою, але найголовніше – аби була вірною і не зраджувала. Цей пункт присутній у дуже багатьох оголошеннях. Багато хто хоче мати спільних дітей, дехто – конкретно сина. Також для закарпатців важливо, аби жінка не мала надмірної ваги, схильних до повноти просить не турбувати практично кожен третій чоловік. Для багатьох важливе і почуття гумору. Також багато хто шукає або низьких жінок, або середнього зросту, багатьом подобаються тендітні. Крім того, окремим закарпатцям потрібна саме працьовита жінка, комусь – без релігійного фанатизму, а комусь навпаки – саме віруюча (конкретно – православна), більшості – симпатична, з гарною фігурою, акуратна, охайна, а також щира, без комплексів. Цікаво, що кулінарні здібності майже нікого не цікавлять. Також дехто вказує, що його обраниця може мати дитину, багато хто ставить вимогу, аби вона була згідною на переїзд. А ще дехто готовий одружитися на жінці з фізичними вадами, головне для багатьох також інтелектуальне спілкування.

Переважно у всіх оголошеннях закарпатці вказують серйозність власних намірів і в багатьох просять перед зустріччю вислати фото. Отже, шукайте і знаходьте свою другу половинку – «Клуб знайомств» газети «Закарпатські оголошення» завжди радий вам у цьому допомогти.

zakarpatpost.net