Повінь на Закарпатті: На Перечинщині річка знесла три мости, затопила півсотні будинків, понесла від людей дрова. ВІДЕО

[Total: 0    Average: 0/5]
Село Тур’я Поляна на Перечинщині під час паводка на Закарпатті 23 травня стало одним із тих населених пунктів, де виявилося найбільше підтоплених дворогосподарств та осель.
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу з місця подій.

За інформацією рятувальників, тут підтоплено 62 господарства та 45 житлових будинків і зафіксовано історичний максимум води у притоці Ужа – Турії.

У людей в селі Тур’я Поляна на Перечинщині залиті городи, двори, оселі та підвали. Річка Турія, яка піднялася за добу до понад трьох метрів, знесла у селі три мости. Це село залишаться критичною точкою під час травневого паводка на Закарпатті.

Місцеві жителі кажуть, що вода в річці прибула пізно увечері аномально швидко – буквально за півгодини. За припущеннями селян це могло статися внаслідок спуску води в дамбі на міні-ГЕС, що розташована вище за течією річки.

Таким чином у Тур’ї Поляні в ніч на четвер було зафіксовано перевищення історичного максимум підйому води – 349,8 см відносно нуля посту, про що повідомили зранку в Закарпатській ОДА.

За інформацією закарпатських рятувальників, зараз на Перечинщині критичною залишається ситуація у селах Тур’я Поляна, Тур’я Пасіка та Порошково.

Там працюють рятувальники із технікою, мотопомпами.

На даний момент потреби в евакуації населення немає. Ситуація під контролем спеціальних служб.

Також як стало відомо журналісту zakarpatpost.net, у Перечині річка підтопила багато дворогосподарств, залила людські поля та від мешканців міста понесла дрова, які вони заготовили на зиму.

 zakarpatpost.net

Comments are closed.