Чи відповість перед законом закарпатський експлуататор дітей-сиріт? Прокуратура зареєструвала провадження

Прокуратура зареєструвала провадження за повідомленням про ймовірне жорстоке поводження з дітьми у дитячому притулку Батьова.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області.

  • Подавайте оголошення у газету «Закарпатські оголошення» ⇒ 050 222-50-50

Прокуратурою Закарпатської області, 31 липня 2019 року зареєстроване кримінальне провадження за колективною заявою громадян щодо ймовірного жорстокого поводження з вихованцями у дитячому притулку смт. Батьово, що на Берегівщині.

В рамках досудового розслідування перевіряються викладені у зверненні доводи, за результатами чого буде надана відповідна правова оцінка.

Попередня правова кваліфікація у даному кримінальному провадження за ч.1 ст.367 КК України – службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам.

Досудове розслідування здійснює Берегівський ВП ГУНП в Закарпатській області. Процесуальний контроль за ходом слідства забезпечує Берегівська місцева прокуратура.

zakarpatpost.net