У закарпатки набрякали ноги у спеку і ось що вона порадила робити

[Total: 2    Average: 3/5]

До редакції газети «Неділя Закарпатські новини» звернулася закарпатка і розповіла, що в неї протягом багатьох років під час літньої спеки набрякали ноги.

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

«Причин цьому може бути декілька. У когось – варикозне розширення вен, у когось гормональні збої, у мене ж – хворі нирки, – розповіла вона. – Тому я довго шукала причину, як впоратись із цією незручністю, ходила до лікарів, приймала різні ліки, але нічого не допомагало».

Тоді жінка вирішила скористатись народними засобами і вони справді виявилися дієвими.

«Я дуже люблю кавун і раніше наїдалася його досхочу в будь-який час. Тепер я це роблю лише увечері, бо ноги можуть набрякати і від надмірної кількості вологи в організмі, – зізналася вона. – А ще – дуже корисно мочити ноги в холодній воді. Якщо немає вдень можливості піти до річки і кілька хвилин постояти у воді, це можна робити і в душі, і навіть під краном, якщо у вас нога туди вільно дотягається».

Також закарпатка наголошує, що не варто довго сидіти на одному місці. Кожні півгодини тепер вона робить розминку.

«Не варто сидіти зі схрещеними ногами, як це люблять робити жінки, бо при цьому відбуваються застійні процеси, – ділиться вона порадами. – Треба розганяти кров. А ще – у спеку я ніколи не одягаю взуття на високих підборах. Зараз є багато зручних кросівок і вони пасують навіть до плаття».

Але головне, за словами жінки, переглянути раціон, відмовитись від надмірного вживання, або взагалі від вживання солі і цукру, смаженого та перченого.

Більше порад, аби не набрякали ноги читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини.

Comments are closed.