Жіноча і чоловіча риса характеру, що викликає неприязнь: таких людей не любить ніхто

Психологи відзначають, що певна риса характеру, яка може бути як жіночою, так і чоловічою, викликає особливу неприязнь в оточуючих.

  •  Живі історії, більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Від таких людей намагаються дистанціюватися, вважаючи їх поведінку неадекватною, інформує Ukr.Media.

Таких людей можна зустріти де завгодно. В офісі це головні вискочки, які хваляться своїми успіхами навіть незнайомим людям. У ресторані, магазині чи кафе це ті, хто грубіянить обслуговуючому персоналу, підвищуючи голос. Це сусіди, які не рахуються з інтересами оточуючих, слухаючи гучну музику і курячи в під’їзді.

Бажання виділитися будь-яким способом і егоїзм робить поведінку таких людей неприйнятною для оточуючих. Таких людей не любить ніхто. Вони живуть за принципом «я цар, мені море по коліно». Психологи зазначають, що реальна вага в соціумі і уявна — зовсім різні речі, тому бажання заслужити увагу за всяку ціну призводить до протилежного результату. Так, таких людей помічають всі, але намагаються обходити їх «п’ятою дорогою».

Вискочки і егоїсти самі прирікають себе на самотність. Такі риси характеру неприємні оточуючим, тому бажання виділитися з натовпу робить з таких людей ізгоїв.

zakarpatpost.net