Науковець переконує, що виявив демона епілепсії

[Total: 1    Average: 5/5]

Учений з Університету Копенгагена під час вивчення давньої глиняної таблички з Ассирії знайшов малюнок демона з рогами, хвостом і язиком змії, який насилає епілепсію на людей. У табличці описується, як боротися із захворюванням.

  • Золотце, читай газету «ЯСНО»!

Про свою знахідку ассиріолог Троельс Панк Арбелл розповідає на сайті університету. Експерт досліджував таблички, що зберігаються в Берлінському музеї. Учений виявив зображення, на яке раніше ніхто не звертав уваги, пише Укрінформ.

Як виявилося, він зміг виявити малюнок демона, який насилає на людей епілепсію. Його зобразили з рогами, хвостом і язиком змії. Відомо, що табличку виявили на території нинішнього Іраку, де раніше знаходилася Ассирія.

Ассирійці поклонялися богу Ашуру. Запис на табличці зроблений на діалектичній суміші двох зниклих мов семітської і аккадської. Напис зроблений клинописом, на якому можна виявити, що деякі символи означають цілі слова чи звуки. Вчені змогли з’ясувати, що жителі Ассирії і Вавилона вважали захворювання явищами, які могли бути наслані богом, демоном або за допомогою чаклунства. На жаль, археологічні свідчення подібної практики відсутні донині.

Однак знайдене зображення дає можливість дослідникам підтвердити зв’язок між малюнком демона і захворюванням, яке він насилає. В табличці описується, як боротися із захворюванням. Більше цікавих новин про Закарпаття, Україну та світ читай у газеті «ЯСНО». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 76076 zakarpatpost.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *