Миючі засоби почнуть робити з відходів

У науковому журналі Preparative Biochemistry & Biotechnology була опублікована стаття, в якій йдеться про те, що вчені з Портсмутського університету зуміли розробити певний фермент, який дозволить робити миючі засоби з відходів сільського господарства.

Щорічно тисячі тонн ліпази використовуються при виробництві різних миючих засобів. І ось, у своїй новій науковій роботі, дослідники зуміли розробити новітній метод отримання ліпази з макухи, яку у свою чергу отримують в якості відходів при виробництві гірчичного масла. У підсумку процес зброджування макухи з бактеріями Anoxybacillus sp. ARS-1 призвів до того, що вчені швидко і дешево отримали необхідний фермент, пише Укрінформ.

  • Рекламуйся у газеті «Закарпатські оголошення»! Тел. 050 222 50 50

«Ми провели додаткові дослідження ліпази, отриманої за допомогою нового методу — тестування засвідчило, що вона підходить для всіх видів промислових і побутових миючих засобів», — розповів провідний автор дослідження Паттанатху Рахман. Більше ексклюзивних закарпатських новин читай у газеті «Закарпатські оголошення». ЗакарпатПост