Нардеп задекларував 158 квартир, каже: треба на щось жити

Нардеп-самовисуванець та член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді Віктор М’ялик у декларацію за 2019 рік вніс 158 квартир загальною площею у майже 10 тис. кв м. Однак, за його словами, більшість цих квартир він вже продав людям на виплат, а ще частину – здає в оренду.

Зокрема, у декларації народного депутата, опублікованій в Єдиному реєстрі на сайті НАЗК, зазначені квартири площею від 38 до 95 квадратних метрів, розташовані у Києво-Святошинському районі Київської області. Також вказані 80 земельних ділянок, а ще гаражі та місця для паркування. Два автомобілі Lexus, які на час придбання коштували кожен приблизно по 3,5 млн грн. На два автомобілі дружини депутата – Porsche і Mercedes-Benz – витратити довелося майже 9 млн.

  • Золотце, передплати газету ЯСНО на своїй пошті. Індекс: 76076

Доходи і заощадження

• Доходи народного депутата за 2019 рік – 314 117 грн зарплати, а у дружини – 29 099 грн.
• Варто додати, що за продаж нерухомості та здачу її в оренду родина отримала кілька мільйонів гривень.
• М’ялик також тримає готівкою 150 млн і $1 млн.

Нардеп каже, що насправді у його власності лише 37 квартир. Решту він вже продав – але на виплат, тобто юридично квартири все ще вважаються його власністю. А загалом стільки нерухомості у М’ялика тому, що раніше він займався будівництвом, передає видання “Вісті Рівненщини”.

“У мене є 37 квартир. Одна квартира – на дітях, одна – на дружині. Решту я здав в оренду. Більше ексклюзивних новин читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост