Син зробив ДНК-тест, щоб більше дізнатися про свого батька, але несподівано дізнався новини про свою маму

ДНК-тест, який зробив чоловік, розкрив несподівані новини про його маму.

Чоловік вирішив дізнатися більше про своїх пращурів за допомогою ДНК-тесту, але у підсумку розкрив секрет родоводу матері, про який не підозрювала сама жінка. Тепер родичі можуть похизуватися тим, що їх родина складається з майже 600 людей, інформує Ukr.Media.

Купи свіжий номер газети ЯСНО зараз!

Житель Канади Саймон Сміт у 2013 році вирішив пройти ДНК-тест, бажаючи дізнатися більше про свою родину. Він навіть не підозрював, чим закінчиться така невинна примха.

Після проходження тесту Саймон залишив організації, яка проводила процедуру, свої контакти на випадок, якщо виявлені нові родичі захочуть з ним зв’язатися. На подив чоловіка, йому почали писати десятки людей, які запевняли, що вони — його чотириюрідні брати і сестри.

Як пояснив Сміт, у якусь мить він навіть припинив відкривати свою електронну пошту, тому що наплив повідомлень і відкриттів був занадто приголомшливим. Однак у 2014 році він отримав лист, який не зміг залишити без уваги.

Йому написала мешканка Англії Лісса МакГован, яка запевняла, що вона — двоюрідна сестра Саймона, але ніхто у родині Сміта ніколи не чув нічого про жінку. Однак, як показали тест і розмова з новою родичкою, обидва — Саймон і Лісса — виявилися євреями-ашкеназами. Більше того, мати чоловіка Адріанна і мати МакГован Керіл Блументал народилися в Англії.

Тоді Адріанна почала спілкуватися зі своєю потенційною зведеною сестрою Керіл, і вони стали подругами. У численних розмовах між жінками спливло прізвище Бертон, яке привело родичів до документального фільму про Мері Бертон 2015 року. Нею виявилася англійка, яка разом зі своїм чоловіком Бертольдом Візнером очолювала клініку репродуктивної медицини у період з 1940-х по 1960-і роки.

Документальні фільми про цю пару — “Потомство” і ” Біологічний тато ” — зняв режисер Баррі Стівенс, який таким чином намагався знайти свого батька. Чоловікові вдалося вийти на сина Бертон і Візнера, якого він попросив зробити тест ДНК. Процедура підтвердила, що вони зведені брати.

Також у результаті свого дослідження Стівенс з’ясував, що Бертольд Візнер може бути батьком близько 600 дітей, чиї батьки були клієнтами його клініки. За припущенням Баррі, його тато міг таємно бути донором біологічного матеріалу для своїх клієнтів, хоча мав у наявності банк біоматеріалу багатьох чоловіків-донорів з середнього класу.

Дізнавшись про Стівенса, Адріанна Сміт зв’язалася з ним у 2016 році і, на свій подив, виявила, що той завжди жив лише за 20 хвилин їзди від її будинку. Обидва також зробили ДНК-тест, який підтвердив: вони і Керіл Блументал були зведеними братами і сестрами, чий батько був відомим Візнерем.

“Так я дізналася напевно: я не була родичкою своєму батькові”, — розповіла Адріанна.

Відкриття здивувало жінку і викликало багато запитань до батьків, однак, за її словами, це ніяк не змінило її ставлення до батька, який її виростив.

Зрештою троє раптово знайдених родичів — Адріанна, Баррі і Керіл — стали тісно спілкуватися між собою. За наступні кілька років, аж до 2020 року, Сміт дізналася про існування ще 40 своїх зведених братів і сестер, які зв’язувалися з нею електронною поштою.

Схоже, це не межа, враховуючи, що у світі залишилося близько 560 людей, з якими вона може бути кровно пов’язана • Більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост