Зубна екзекуція: у Рівному лікарка-стоматологиня шарпала і лупцювала дітей та била їх головою об кушетку

Батьки написали заяву до поліції стосовно дій лікарки по відношенню до їхніх дітей.

У Рівному стався скандал через лікарку-стоматологиню Інну К*. У Мережі опублікували відео, на якому видно, як вона хапає і шарпає дівчинку, яку батьки привели полікувати зуби і б’є об кушетку головою маленького хлопчика, повідомляє ТСН.

Про те, що відбувається у застінках стоматологічного кабінету у соцмережі розповіла рівненська журналістка Вікторія Мамотюк.

“Мама дівчинки із відео була однією з тих, хто захищав публічно лікарку. Вона не знала, що постраждала і її дитина пів року тому. Та коли побачила відео і впізнала на ній свою дитину, була шокована. Жінка каже, що до останнього не могла повірити своїм очам, адже лікарка знала про інвалідність трирічної дівчинки та хворобу серця. Сьогодні вона пише заяву до поліції”, – написала Вікторія.

За її словами, хлопчика з відео знайти не вдалося, а один з адвокатів Рівного уже розпочав роботу із трьома потерпілими від дій лікарки сім’ями.

У стоматологічній клініці, де працює Інна К*, коментувати дії своєї працівниці відмовилися.

“Ми не коментуємо цієї ситуації”, – відповіли ТСН.ua у медзакладі.

У пресслужбі Нацполіції Рівненської області ТСН.ua інформацію з приводу заяви на лікарку з боку батьків підтвердили.

“Мама постраждалої дитини написала заяву до поліції. У поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 140 ч.2 ККУ (Невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для неповнолітнього)”, – розповіла ТСН.ua речниця Нацполіції Рівненської області Катерина Загорська.

Стоматолог у Рівному
Фото: facebook/Вікторія Мамотюк
Стоматолог у Рівному
Фото: facebook/Вікторія Мамотюк

ЗакарпатПост