Били і майже не годували: подробиці історії немовля, яке потрапило до лікарні усе у синцях

16-річна матір відповідатиме за злісне невиконання батьківських обов’язків, бо залишила дитину без нагляду, пише газета ЯСНО.

11-місячного хлопчика з Миколаєва, який потрапив до лікарні із численними синцями по всьому тілу, били і майже не годували. Про це розповіли медики. Їх викликала бабуся, коли дитину до неї принесла 16-річна матір хлопчика. Жінка ж стверджує, що її сина побили знайомі, в яких вона залишила дитину на кілька днів, а ті все заперечують.

• Золотце, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Хлопчика звати Максимчик. Його тіло усе у синцях та гематомах.

“Забої і синці в ділянці обличчя, верхньої частини тулуба, на попі і на ногах. Давність забоїв різна”, – повідомив головний лікар Миколаївськ

ої обласної дитячої лікарні Олександр Пліткін.

Нині із немовлям у палаті перебуває його мати Віка. Каже, що сина забрала в своїх знайомих, яким залишала маля, поки була на роботі. Із батьком хлопчика вона розлучилася, бо він її бив. Зі своєю мамою не спілкується. Коли прийшла по малого, подруга винесла їй дитину одягненою та обмальованою маркером: “Дитина на руках вся обмальована, все обличчя обмальовано маркером чорним. Вона нічого на рахунок цього не пояснила”.

З сином пішла до свекрухи. Коли зі свекрухою роздягнули Максимчика, то вжахнулися.

“Ми його вмили і побачили, що у нього по всьому тілу є синці”, – каже матір немовля.

За її словами, син пробув у знайомих тиждень. Але, переконує, провідувала його щодня після роботи. Одного разу помітила на синові синець. Тепер припускає, що люди, яким вона довірила свою дитину, били маля щодня. Ті ж відповідають – це наклеп. Ні матір, ані її сина давно не бачили.

“Боронь Боже. Ми її не бачили, цю дитину. Вона якомусь мужику цю дитину залишала. І де вона шлялася 5 днів – невідомо”, – розповіла жінка.

У соцслужбі кажуть, що цю родину постійно супроводжують, бо Віка ще до народження дитини мала проблеми. Тікала з дому. Потім народила неповнолітньою. Місяць тому сім’ю знову перевіряли. Нарікань, говорять, не було.

На захист Віки стала свекруха Ольга: “Вона не погана людина, вона хороша людина, вона не образить, але вона молода”.

Де насправді був хлопчик та хто його побив, з’ясовує поліція.

“Опитуються свідки та особи, на яких вказується. І я думаю, в процесі розслідування ми відповімо на питання хто безпосередньо наніс тілесні ушкодження дитині”, – повідомив начальник Миколаївського районного управління поліції Олег Гудима. Віка відповідатиме за злісне невиконання батьківських обов’язків, бо залишила дитину без нагляду. Соціальна служба готує документи на тимчасове позбавлення її батьківських прав. Поки що на пів року, аби вона нарешті усвідомила свою відповідальність за життя сина • Більше цікавих новин читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост