15-річна українка закохалася в бедуїна і поїхала з ним жити в Синай. Як вони живуть через 15 років?

Коли киянці Тані було 15 років вона вперше поїхала відпочивати до Єгипту. Дівчина була в захваті від загадкових пірамід, безкрайньої пустелі і бедуїнів.

Бедуїнами в арабському світі називають мешканців пустелі, які ведуть кочовий спосіб життя. Тоді на відпочинку Таня і познайомилася з одним з них – Абу, пише ohlyad-dnya.

Молодому бедуїну дуже сподобалася симпатична іноземка. На наступний день молоді люди зустрілися, прогулялися берегом і обмінялися контактами. А через кілька днів Тетяна з мамою повернулися до рідного Києва. Але зв’язок з Абу дівчина не перервала, вони продовжували спілкування протягом двох років.

Таня вивчила арабську мову і навіть вступила до інституту на арабську філологію. Черговий візит дівчата в Єгипет закінчився весіллям.

Молодята стали жити в будинку на околиці району, де починалася пустеля. Дівчина згадує, що жити там було не просто і їй вже не дуже й подобалося. Раз у раз по стінах пробігала ящірка і весь час літали комарі. Коли йшов дощ він заливав їх будинок зсередини, а в піщані бурі їх засипало піском. Але Таня дуже любила свого чоловіка і вірила, що все налагодиться.

Таня і Абу разом вже 15 років, вони виховують чотирьох синів. Вони частенько бувають в Києві. Тетяна захоплюється чоловіком і запевняє, що відчуває себе захищеною і коханою поруч з цим чоловіком.

ЗакарпатПост