Мачуха залишила 4-річну дитину на вокзалі й поїхала з міста

У Херсоні добу шукали рідних 4-річного хлопчика, якого мачуха залишила на зупинці самого й поїхала з міста, пише газета ЯСНО.

Про те, що на міжміському автовокзалі сидить дитина, віком 3-4 роки, поліцейським сповістив житель обласного центру.

Як повідомляє видання nizhyn.in.ua, на місце негайно виїхали працівники сектору протидії домашньому насильству. Хлопчика терміново доставили для огляду в обласну дитячу лікарню.

Після цього оперативники переглянули відео з камер спостереження, розташованих на будівлі автовокзалу.

З’ясувалось, що хлопчика на вокзал на маршрутному таксі Одеса – Херсон привезла жінка. Вона залишила малолітнього на лавочці, а сама через 10 хвилин сіла в маршрутку, яка їхала в зворотному напрямку.

Одеські поліцейські розшукали водія автобусу. Чоловік розповів, що пасажирка вийшла на кінцевій зупинці на ринку Привіз.

Зрештою до пошуків рідних малечі долучились волонтери, поширивши в соціальних мережах оголошення.

Уже після полудня 9 червня до поліції звернувся небайдужий чоловік і повідомив, що знає дідуся хлопця по батьківській лінії й передав його координати.

– Поспілкувавшись із дідусем, поліцейські отримали телефонний номер батька малолітнього. Останній пояснив, що наразі служить у Збройних силах у Маріуполі. Про те, що його дитина опинилася в Херсоні, нічого не знав, – зазначив начальник Херсонського районного управління поліції Олександр Говорун.

З’ясувалося, що рідна мати хлопчика померла, а рік тому чоловік почав жити з 23-річною жінкою в будинку, придбаному в Одеській області.

Згодом батько дитини поїхав служити на Схід, а сина залишив із співмешканкою.

Голова була в петлі шнурка: в Білорусі повісився однорічний хлопчик

Під час останньої телефонної розмови дорослі посварились, і нова дружина заявила, що відвезе дитину до батьків чоловіка.

Той не поставився серйозно до цих слів і з того часу з нею не спілкувався.

Після інциденту батько терміново виїхав додому, а хлопчика передали дідусю з бабусею, які проживають у Миколаївській області.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом злісного невиконання обов’язків по догляду за дитиною. Наразі правоохоронці розшукують мачуху хлопця • Більше унікальних історій читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост