128-ма в обличчях: Віталій. Трощив ворожі танки, зазнав поранення, переніс кілька операцій, а тепер знову в строю

Новим фото у соцмережі поділилася 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада – Закарпатський легіон

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше коротких новин, відео, мемів, жартів, фото у Telegram https://t.me/zakarpatpost та Інстаграм @zakarpatpost

128 бригада в обличчях

Віталій, офіцер

– Ми прочісували околиці міста й побачили замасковану в кущах російську техніку з позначками «Z»: танк Т-72, два БТРи і тентований КаМАЗ. Хлопці сходу відкрили вогонь із протитанкових ракетних комплексів. Ворожий танк від влучення загорівся й вибухнув, КаМАЗ і один БТР спалахнули, ще один БТР встиг утекти.

Наступного дня наш підрозділ міняв позицію – ми відправили особовий склад вперед на колісній техніці й БМП, а самі на двох танках здійснювали прикриття. Я сидів на броні поряд із командиром екіпажу, і тут нас «догнав» ворожий осколковий снаряд. Мене вибуховою хвилею скинуло з танка, кілька дрібних осколків поранили лице. Хлопці одразу відтягли на безпечну відстань, а потім доставили до медиків.

Два тижні я лікувався в госпіталі, переніс кілька операцій, а тепер знову в строю на своєму попередньому місці.

Зараз на нашому напрямку ворог не веде активних наступальних дій, але постійно літають безпілотники й намагаються вирахувати наші позиції. Після цього працює російська артилерія – ствольні гармати, реактивні системи залпового вогню, іноді міномети. Шкоди від них практично немає.

Який саме підрозділ ворога стоїть напроти нас, я не знаю. Та це й не цікаво, мені вони всі однакові, м’яко кажучи…

Головні для мене – наші хлопці. Бойовий дух у них дуже високий – у всіх без винятку. Від деяких солдатів я не чекав чогось особливого, але в боях, які бувають дуже жорсткими, вони показали себе на висоті! Я був приємно здивований…

На фото: Віталій біля знищеного російського танка

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост