На війні загинув ще один Герой із Закарпаття – Сергій Ігнатенко

Про це повідомив виконавчий комітет Вилоцької селищної ради.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

“Шановні жителі громади. Сумна звістка прийшла до с. Шаланки.

Героїчно захищаючи нас і нашу Україну, відійшов у вічність житель Луганщини Ігнатенко Сергій Олегович, якому було всього 23 роки.

Просимо всіх вшанувати пам’ять, помолитись і гідно провести його в останню дорогу. Так як його сім’я на даний час проживає в нашій громаді, а саме в с.Шаланки, тож похорон відбудеться там завтра, 14 травня, о 14 год. київського часу.

Везтимуть нашого героя з Виноградова о 13 год.к.ч. через Руську Долину, Нове Село, Вилок, Перехрестя, Пушкіново і так в Шаланки. Прошу всіх небайдужих жителів створити живий коридор по цьому маршруту та вшанувати пам’ять герою, який віддав своє життя заради Перемоги і нас. Слава героям!”, – йдеться у дописі.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.