Любов Плаксюк стала першою жінкою-командиром артилерійського підрозділу ЗСУ

У минулому вона викладач історії з Житомирщини. До лав ЗСУ вирішила вступити у 2016 році, і з того моменту її кар’єра розвивалася крок за кроком. Проте, кардинально все змінилося, коли жінка вперше попрацювала зі 152-мм САУ.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

“Коли я побачила “Гіацинт-С” і вперше прокотилася машиною, від гуркоту якої перехоплює дух, зрозуміла – це моє!”, – зазначила вона.

Ранок 24 лютого лейтенант Любов Плаксюк зустріла у районі проведення ООС на посаді командира батареї самохідного артдивізіону. Завдяки її вмінням російські окупанти зазнають великих втрат під вогнем артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост