У намаганні незаконно вивезти з України майже 110 кг бурштину підозрюють закарпатця

За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Закарпатської обласної прокуратури одному з засновників товариства повідомлено про підозру у незаконному придбанні, зберіганні та перевезенні бурштину у значних розмірах (ч. 2 ст. 240-1 КК України).

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Слідством встановлено, що підозрюваний неправомірно придбав і зберігав на території свого помешкання в Мукачеві близько 110 кг необробленого бурштину. При цьому законність його походження закарпатець не міг підтвердити жодними відповідними документами.

У подальшому чоловік, будучи одним із засновників товариства, яке займається перевезеннями, протиправно намагався перевезти дорогоцінне каміння за межі України. Для цього розмістив його в конструкції одного з автобусів підприємства, що прямував за кордон. Приховані пакети з бурштином виявили під час огляду транспортного засобу на КПП «Тиса». Вартість сонячного каміння становить 172 тис. грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі ГУ Нацполіції Закарпаття за оперативного супроводу співробітників Чопського прикордонного загону.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

ЗакарпатПост