Вибухотехніки поліції Закарпаття продовжують розміновувати звільнені від окупанта українські території
Щодня вони обстежують гектари землі, вилучають та знищують десятки й сотні ворожих снарядів, щоб очистити українську землю від «смертельних подарунків», які за собою залишає ворог. Іноді, на жаль, ціною власного життя.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/03/газета-Закарпатські-оголошення_1.jpeg)
До того закарпатці спільно з правоохоронцями з інших областей розчищали від небезпечних предметів Київщину, зокрема Чорнобильську зону відчуження. Після цього поліцейські працювали на Харківщині. Тепер, направили усі свої зусилля, щоб життя мирних українців на Херсонщині було безпечним.
Дякуємо за службу та відданість українському народові.
Ми пишаємося! Закарпаття пишається! Про це повідомила Закарпатська ОВА.