Польські фермери заблокували рух українських автобусів у пункті пропуску «Медика» – «Шегині»

Протестувальники будуть блокувати рух для автобусів як на в’їзд в Польщу, так і на виїзд.

повідомлення, рекламу, вакансії, втрати замовляйте в газетах Закарпатські оголошення та Робота Гроші ✅ 050 222 50 50, вайбер ℹ️ комплексне розміщення реклами: групи, сторінки, сторіси, газети, сайт

Про це повідомив речник Держприкордонслужби полковник Андрій Демченко в коментарі “Українській правді”.

“За інформацією, яку українські прикордонники отримали від представників Прикордонної варти Польщі, польські фермери масштабують свої дії з блокування руху для транспортних засобів на напрямку пункту пропуску “Медика”, що навпроти українського – “Шегині”.

Про блокування руху пасажирських автобусів учасниками акцій протесту українських прикордонників поінформували польські колеги.

За наданою інформацією, обмеження руху автобусів розпочалося сьогодні близько 11:10. Організатори таких дій блокують рух на дорозі перед пунктом пропуску «Медика», суміжному з українським пунктом пропуску «Шегині». Вони планують пропускати лише по одному автобусу на дві години, як на в’їзд в Україну, так і на виїзд. Про терміни проведення блокування руху даної категорії транспорту наразі не відомо.

Перевізників та громадян, які планують поїздку через українсько-польський кордон, просять врахувати цю інформацію. Про відновлення ритмічного руху пасажирських автобусів в пункті пропуску «Шегині» буде повідомлено додатково на ресурсах Держприкордонслужби.

ЗакарпатПост