17-річний хлопець розбився на мотоциклі на Рахівщині
Напередодні, близько 6-ої години ранку, на лінію «102» надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася в селі Богдан Рахівського району.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2024/01/Оголошення-та-реклама-в-газетах-Закарпаття.jpg)
На місце події одразу прибула слідчо-оперативна група місцевого відділення поліції. В ході проведення першочергових слідчих дій правоохоронці встановили, що загиблим є 17-річний мешканець села Видричка.
Хлопець рухався на мотоциклі «Senke» з села Луг в напрямку Богдан по автодорозі. Під час проїзду лівостороннього повороту він не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху, а згодом на узбіччя, де допустив зіткнення з залізобетонною опорою лінії електропередач.
Від отриманих травм неповнолітній помер на місці. Транспортний засіб поліцейські вилучили та помістили на арештмайданчик Рахівського районного відділу поліції.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2024/05/17-річний-хлопець-розбився-на-мотоциклі-на-Рахівщині-768x1024.jpg)
За вказаним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, тобто Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого.
У справі буде проведено ряд експертних досліджень для встановлення всіх детальних обставин ДТП. Досудове розслідування у справі триває, повідомляє Поліція Закарпатської області.