Якою буде сьогодні, 17 квітня, погода на Закарпатті. Чи заспівають цвіткуни?

Сьогодні на Закарпатті трохи похолодає.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +15, удень – +23 градуси. Весь день буде хмарним. Без опадів.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +12, удень – +23 градуси. Небо цього дня буде ясним недовго, вже вдень воно затягнеться хмарами, які протримаються до пізнього вечора. Увечері йтиме дощ із грозою.

У Волівці – +11 уночі і  +20 градусів удень. У Воловці очікується похмура погода, вранці можливе невелике прояснення, але безхмарним небо буде недовго. Ніч та ранок пройдуть без опадів. Удень очікується дощ, який до вечора повинен закінчитися.

У Сваляві – +12 уночі і  +23 градуси удень. Ясним небо у Сваляві буде тільки вранці, потім його затягне хмарами, які протримаються до пізнього вечора. Без опадів.

У Тячеві нічна температура становитиме +14, денна – +23 градуси. Ясна погода буде триматися у Тячеві впевнено, вдень можлива недовга окупація неба хмарами. Без опадів.

У Перечині – нічна температура становитиме +15, денна – +23. У Перечині протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Без опадів.

У Великому Березному – вночі +11, удень – +23 градуси

У Великому Березному сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Без опадів.

У Берегові та Виноградові – вночі – +14, удень – +22. Похмура погода буде триматися не весь день – ввечері небо стане чистим та ясним. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі  +9, вдень – +21 градус. Ясним небо у Міжгір’ї буде тільки вранці, потім його затягне хмарами, які протримаються до пізнього вечора. Удень піде дощ, проте ближче до вечора він повинен стихнути.

У Рахові буде уночі +9, вдень температура підніметься до +18 градусів. Безхмарним небо буде лише вранці – день та вечір у Рахові очікуються похмурими. Ніч та ранок пройдуть без опадів. Удень очікується дощ, який до вечора повинен закінчитися.

17 квітня відзначається день пам’яті преподобного Йосипа, піснописця і творця канонів. На Йосипа починає звучати голосок цвіркуна і вперше подає голос журавель. Колись наші предки виходили у цей день з будинків, звертались до журавлів як до борців зі злом і захисників від нечистої сили. Наші пращури примітили, якщо вдень 17 квітня спекотно, а вночі прохолодно – до хорошої погоди.

zakarpatpost.net

Коментування вимкнено