АНОНС. Що робитимуть із ґвалтівниками дітей на Закарпатті

Москаль в Україні першим запропонував каструвати педофілів

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

Останнім часом на Закарпатті з’явилося кілька гучних заяв про скоєння сексуального насилля. Лише протягом кількох днів людей шокували два неймовірні випадки – зґвалтування 16-річним юнаком  9-річного хлопчика та групове зґвалтування 25-річної дівчини на Тячівщині. Однак найбільше вражає наруга над дитиною.

Газета «Неділя Закарпатські новини» вирішила дослідити останні пікантні злочини в області і з’ясувала цікаві подробиці.

Скільки насправді на Закарпатті в цьому році було зґвалтувань

Як повідомила речниця Закарпатської поліції Тетяна Щоголева, з початку року зафіксовано 4 випадки. А саме – 2 за 6 місяців 2018 року і ще 2, які трапились в останні дні липня.

«Справа щодо 9-річного хлопчика та дівчини з Тячівщини наразі перебувають на розслідуванні, тобто триває перевірка, чи зґвалтування справді мало місце», – наголосила вона.

Що ж стосується ще гучнішої справи зі зґвалтуванням та вбивством 16-річної закарпатки у Києві, то її розслідуванням займаються у столиці.

Тим часом, лише переглядаючи повідомлення в Інтернеті з посиланням на поліцію або отримані безпосередньо від поліції, можна простежити трохи іншу статистику.

Отже, як повідомив правник Олександр Пересоляк, 25 лютого в Ужгороді квартирант зґвалтував та побив 24-річну дівчину. Хлопець навіть вибив своїй жертві ліве око. Тоді ґвалтівника відпустили і не провели жодної експертизи. Лише після розголосу справа зрушилася з місця.

«Наразі чоловік затриманий, – запевнив Олександр. – Проводяться експертизи».

Однак чи матиме справа логічне завершення – говорити рано. Тим більше що, за словами захисника потерпілої, часто на етапі експертизи такі справи навмисне «розвалюють», закривають, адже фактично довести зґвалтування можна лише одразу або за кілька днів після скоєння злочину. Пізніше усі звернення будуть марними. До того ж для покращення показників роботи, як наголосив Олександр Пересоляк, поліція  може собі статистику подібних злочинів штучно зменшити, просто не реєструючи деякі злочини.

Інша резонансна справа в області трапилась у березні в Мукачеві. Тоді п’ятеро чоловіків скоїли сексуальне насилля над 15-річною дівчиною. Про зґвалтування правоохоронцям повідомила 36-річна мати потерпілої.

Які ще були резонансні згвалтування в області? Чи каструватимуть педофілів? Як карають гвалтівників у світі?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 10 серпня.

zakarpatpost.net

Коментування вимкнено