Закарпаття: Подаруй дитині завтра

Закарпатський обласний дитячий спеціалізований пульмонологічний санаторій «Малятко» спільно з газетою «НЕДІЛЯ», ЗІА «Простір» та Закарпатською облдержтелерадіокомпанією розпочали благодійну акцію зі збору коштів для реконструкції лікувального корпусу санаторію.

 Наші діти оздоровлюються в хатах та на вулицях. Це ненормально.

67 % захворювань у структурі загальної захворюваності підростаючого покоління  займають саме хвороби органів дихання, бронхо-легеневої системи.

У Закарпатті зокрема та й по Україні загалом зростає кількість часто хворіючи дітей  (відомі всім діти-ЧаХаДе).

А виховувати здорове покоління треба змалечку. Бо якщо дитина часто хворіє, вона не зможе опановувати знання, рости повноцінним членом суспільства.

Саме такі факти й стали приводом для того, аби розпочати в Закарпатті благодійну акцію зі збору коштів для реконструкції лікувального корпусу санаторію «Малятко» – єдиного подібного закладу в області. Корпус, якому вже майже сотня років, знаходиться в настільки жахливому стані, що загрожує звалитися дітям та лікарям на голову. Скільки в бюджету коштів на реконструкцію немає, а з огляду на політичні події чекати на бюджет не доводиться, санаторій і вирішив спільно з мас-медійниками взятися за порятунок закладу. Протягом двох місяців (лютий, березень 2010 року) відбуватиметься збір коштів для санаторію «Малятко». Для цієї акції існує спеціальний рахунок за дорученням, на який усі бажаючі зможуть перераховувати цільові кошти.

 Код ЄДРПОУ 01992742, Р/р 35428002001799, В ГУДКУ Закарпатської області, МФО 812016, Призначення платежу – благодійна допомога на реконструкцію першого корпусу санаторію «Малятко»

 Спонсори, які будуть перераховувати кошти, братимуть участь у ранкових ефірах на телеканалі «Тиса-1» у програмі «Доброго ранку, Закарпаття». Завершенням акції стане проведення свята для родин міста Ужгорода, але детальніше про все це – в наступному номері газети «НЕДІЛЯ».

zakarpatpost.net