ДАІ відмовиться від «Візира»

Державна автоінспекція відмовиться від приладів “Візир”.

Замість цих фіксаторів порушень на дорогах встановлять тисячі стаціонарних автоматичних постів, повідомив начальник Департаменту ДАІ МВС України Сергій КОЛОМІЄЦЬ в інтерв`ю виданню «Бізнес».

«Виникало дуже багато суперечок з приводу законності використання «Візирів». Більше їх купувати не будемо», – сказав С.КОЛОМІЄЦЬ.

За словами начальника Департаменту, відтепер ДАІ зосередиться на створенні мережі стаціонарних постів – «глобальної системи спостереження».

«Ми розробили проект оснащення всіх доріг країни стаціонарною апаратурою фотофіксації. Вже визначено близько 5 тис. точок, де з`являться ці прилади. І таким чином буде сформована «глобальна» система спостереження», – повідомив С.КОЛОМІЄЦЬ.

За його словами, фіксуватиметься проїзд на червоний сигнал світлофора, виїзд на зустрічну смугу і перевищення швидкості. Вся інформація автоматично опрацьовуватиметься. Це дозволить також зменшити кількість інспекторів, сказав начальник ДАІ.

«Для реалізації цього проекту нам необхідно 2,5 млрд. грн. Стаціонарні пости з`являтимуться в міру надходження коштів. В ідеалі це станеться через рік-два», – повідомив С.КОЛОМІЄЦЬ.

unian.ua