“Закарпаття” – “Металург” Д. Переможе не клас, а – самовіддача?

Весняна частина чемпіонату української Прем’єр-ліги розпочнеться із матчу в Ужгороді. Аутсайдер “Закарпаття” приймає одного із претендентів на медалі – донецький “Металург”.

Поєдинок обіцяє бути цікавим, адже амбіції обох команд вищі за місця, які вони посідають у турнірній таблиці. Крім того, різниця у класі між “Закарпаттям” та “Металургом” скоріше за все буде дещо знівельована станом газону. Ужгород мав проблеми з полем наприкінці минулого року, і після зими їх кардинально вирішити так і не вдалося. Втім, незадовільна якість полів у весняній частині чемпіонату завжди була головним болем усіх клубів вишки.

На три очки звичайно налаштовані обидва тренери. І Ігор Гамула, і Ніколай Костов прагнутимуть з перемоги розпочати сезон. “Металург”, який досі не програвав “Закарпаттю”, йдучи в ногу із “Дніпром”, просто не має права на осічку у матчі із аутсайдером. А для “Закарпаття” тріумф у цій грі більш важливий із психологічної точки зору.

Обидва клуби добряче попрацювали у міжсезоння. Донеччани посилилися ще двома бразильцями – Жуліо Сезаром та Жозе Соаресом, які вже пограли у Європі. А “Закарпаття”, взагалі підписало аж 6 новачків! Імена хоч і не дуже відомі, однак для скромного бюджету ужгородської команди 6 контрактів за одне міжсезоння – це рекорд. При чому практично всі новобранці – кандидати до основи.

Як зазначалося вище, у 9-ти матчах, що зіграли між собою “Металург” та “Закарпаття”, донеччани жодного разу не поступилися. 4 рази вони святкували перемогу і 5 протистоянь завершилися внічию (загальна різниця м’ячів – 16:5). У першому колі Ніколай Костов розгромив Ігоря Гамулу з рахунком 4:1, тож в останнього буде ще один стимул відігратися в Ужгороді і змінити неприємну статистику.

Орієнтовні склади:

“Закарпаття”: Бабенко – Леандро, Гибалюк, Болохан, Андронік – Зотов, Райчевіч, Трішовіч, Іванов – Гомес – Давидов.

“Металург”: Непогодов – Маріо Сержио, Чечер, Коротецький, Шина, Прийма, Лазіч, Дімітров, Жозе Соарес – Кінгслі, Танаса.

zakarpattya.net.ua