В обласному центрі Закарпаття обрали “Принца і Принцесу Ужгород’2010”

Вже вдруге в обласному центрі Закарпаття відбувся конкурс краси “Принц та Принцеса Ужгорода”. Від інших конкурс відрізняється тим, що участь приймають пари, і оцінювання проходить саме пара.
Організатором був Творчий центр “StarTime” і проходив під егідою національного конкурсу краси та талантів “Принц та Принцеса України”.
Учасники виходили на сцену в 3 виходах, під час яких демонстрували вміння дефіле та постави. Концертна програма була насичена вокалом, бальними танцями та художньою гімнастикою. На сцені радувала своїм співом наша відома співачка Рената Штіфель,  яка пару днів тому повернулась з Москви, де приймала участь в конкурсі “Нова Хвиля”. Виступи Сергія Юзьківа, Людмили Зінківської, Віктора Папа та інших також зігрівала серця глядачів в залі, а номер гімнастки Евеліни Самсончик підкорив їх.
Хочеться відзначити людей, які сприяли проведенню конкурсу – ТЦ “Дастор”, кав’ярня ХL, магазин аудіо та відео продукції “Мюзік-бокс”, салон краси “Батерфляй”, туристичне агентство “Гарячі тури”, салон весільного вбрання “Молода”. Інформаційні партнери – інтернет-портал Закарпаття онлайн, газети “Неділя” та Європа-центр.
Журі, в яке входили відомі люди в сферах мистецтва та культури, винесло свій вердикт:

Принц і Принцеса Глядацьких симпатій – Яна Кібза и Валерій Ваньков
Принц і Принцеса Фото – Беатріса Лазорка и Артем Врабель
2 віце Принц і Принцеса 2010 – Яна Кибза и Валерій Ваньков
1 віце Принц і Принцеса 2010 – Крістіна Осадча и Олександр Бернат
Принц і Принцеса Ужгорода 2010 – Беатріса Лазорка и Артем Врабель