Закарпаття: В Ужгороді розливали фальсифікат бальзаму “Легенда Карпат”

Як повідомив у четвер, 3 червня, сьогодні перший заступник голови-начальник УПМ ДПА у Закарпатській області Михайло Тернущак, працівниками податкової міліції спільно з працівниками РУ ДСАТ ДПА України у Закарпатській області у м.Ужгород було виявлено цех з нелегального виробництва бальзаму “Легенда Карпат”. Виготовленням бальзаму займалось приватне підприємство “Н”, яке орендує приміщення у місцевого мешканця.
З’ясувалося, що починаючи з 2009 р. по теперішній час виготовленням та реалізацією бальзаму “Легенда Карпат” займався молодший технолог підприємства, житель обласного центру.

Оглядом місця події виявлено та вилучено 1120 пляшок ємністю 210 мл кожна з рідиною темно-коричневого кольору; 3 пластмасові бочки ємністю 200 літрів, заповнені коричневою рідиною з характерним запахом спирту; алюмінієву ємність 4000 літрів для купажу, заповнену рідиною коричневого кольору з характерним запахом спирту; 42 пластмасові та металеві бочки ємністю 200 літрів; 34 ємності алюмінієві по 10 літрів; алюмінієвий бак з обладнанням для розливу рідини ємністю 400 літрів, 60 порожніх пляшок ємністю 210 мл кожна, 2885 металевих корків, 41000 етикеток “Легенда Карпат”, 1470 картонних коробок з написом “Легенда Карпат”, розливочний та закупорювальний станки кустарного виробництва.

На момент огляду документів про походження товарно-матеріальних цінностей, а також дозвільних документів на право розпочати та здійснювати господарську діяльність з виробництва та реалізації бальзаму пред’явлено не було.

Товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 137 тис. грн. вилучено та передано на відповідальне зберігання. Матеріали знаходяться на вирішенні згідно з чинним законодавством.

ДПА України у Закарпатській області