У Мукачівському професійному ліцеї столярів навчають працювати на сучасному обладнанні

Одне з головних завдань, яке стоїть перед службою зайнятості, полягає в тому, щоб допомогти безробітним, які не мають освіти або ж давно не працювали за спеціальністю, знайти своє місце у світі професій.

З травня 2010 року на базі ДНЗ «Мукачівський професійний ліцей» проходять навчання 12 безробітних за професією «столяр будівельний». Ця професія користується попитом на ринку праці, тому спеціалісти центру зайнятості запропонували освоїти таку нелегку, але цікаву професію.

Майстер групи Томаш Горват задоволений своїми учнями, оскільки вони вже мають досвід роботи в інших галузях, але із задоволенням засвоюють навчальний план.

Вже котрий рік ДНЗ «Мукачівський професійний ліцей» працює за канадським проектом. Навчальний заклад оснащений модернізованими столярними верстатами та сучасним обладнанням.

Ми поспілкувалися з курсантами Іваном Бубряком та Ференцом Дудашем, які повідомили, що здобути професію столяра мріяли вже давно, тому з цікавістю здобувають нові знання, а саме: пиляння, стругання, свердління де¬рева, виконують з’єднання елементів з дерева, нарощування та зрощування.

Ми впевнені, що після проходження практики та закінчення навчання за професією «столяр будівельний» слухачі будуть працевлаштовані.

Про це інтернет-видання “Панорама Мукачева” повідомили в Мукачівському міському центрі зайнятості.