Закарпаття: У прикордонному Чопі з’явилося товариство рибалок

В Чопі – за ініціативи місцевих єдиноцентристів – створено товариство рибалок. Днями відбулися його збори, де обговорено та затверджено подальшу стратегію діяльності, спрямовану на захист і примноження природних ресурсів.
За словами керівника секретаріату Чопської міської організації Єдиного Центру Бориса Марухнича, товариство рибалок створено для організації господарської діяльності з метою розведення риби і захисту водоймищ в околицях міста від браконьєрів.

В роботі зборів брало участь близько 70 рибалок Чопа. Саме місцеві єдиноцентристи стали ініціаторами створення цього товариства. Їх зусиллями проведена велика підготовча робота, що тривала впродовж кількох місяців. Відрадно, що ці зусилля не пройшли марно – тепер в прикордонному місті є громадська організація, яка опікуватиметься збереженням і примноженням природних ресурсів.

– Риболовля має носити цивілізований і законних характер, – переконаний Бориис Марухнич. – Ми зійшлися на думці, що з браконьєрством треба рішуче боротися, в тому числі й з допомогою інформаційно-просвітницької роботи. Необхідно також привчати наших юних земляків до бережливого поводження з природою, флорою і фауною.

ЗОО “Єдиний центр”