Футбол. Голландці перемогли Уругвай з рахунком 3:2 і зіграють у фіналі світової першості

У першому півфіналі чемпіонату світу зустрілись дворазовий чемпіон світу (Уругвай) і дворазовий фіналіст Мундіалів (Нідерланди). Європейці перемогли з рахунком 3:2 і втретє в історії зіграють у фіналі світової першості.
Голландці відкрили рахунок на 18-й хвилині. Джованні ван Бронкхорст забив гол-красень. Захисник наніс фантастичний постріл по воротах Муслери з 35-ти метрів. М’яч зняв павутину з правої дев’ятку.

Уругвайці відповіли не менш красивим голом на 41-й хвилині зустрічі. Гаргано з центральної лінії відпасував вперед на Форлана. Дієго підробив м’яч під ліву ногу і завдав сильного удару з 30-ти метрів. М’яч летів по центру воріт і від руки Стекеленбурга опинився у сітці.

В середині другого тайму команди обмінялися небезпечними моментами. На 68-й хвилині Форлан закрутив м’яч зі штрафного в кут воріт і Стекеленбург в стрибку перевів м’яч на кутовий. Через дві хвилини Ван дер Ваарт опинився на ударній позиції. Однак і цього разу голкіпер виграв протистояння, відбивши удар голландця.

На 70-й хвилині голландці несподівано забили другий м’яч у ворота Муслери. Снейдер, підхопивши м’яч на лінії карного майданчика, пробив у дальній кут. Легкий рикошет від захисників і снаряд влетів у ворота. Зазначимо, що Ван Персі, який ухилився від м’яча, перебував у офсайді.

А через три хвилини Роббен забив третій гол. Куйт навісив з лівого флангу і Роббен ударом головою з 10-ти метрів відправив м’яч під самісіньку стійку.

Уругвайці відновили інтригу на 2-й компенсованій хвилині. Максі Перейра з лінії карного майданчика поклав м’яч у кут воріт.
Уругвайці кинулися рятувати гру і були близькі до третього м’яча, створивши кілька небезпечних моментів. Однак південноамериканцям не пощастило і втретє в історії у фіналі гратимуть Нідерланди.

У фіналі суперником “помаранчевих” буде переможець матчу Німеччина – Іспанія.